Widok

klucz udarowy

gdzie można kupić akumulatorowy?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Znowu coś łykałeś ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Na stronie lidla ,szału nie ma ale do amatorskiego użytku normalnie użytkowanych aut z niezapieczonymi śrubami na maxa w zupełności wystarczy
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Darku
klucz z Lidla nie odkreca 15 calowych kol od Grande punto, moim zdaniem jest do niczego
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jakaś konkretna marka Cię interesuje? Największy wybór masz w necie, do firmy kupuję przez narzedzia.pl, teraz czekam na kolejną dostawę, udało mi się skorzystać z promocji, którą mają teraz na zestawy AEG. A to jedna z moich ulubionych marek, z których często korzystam w pracy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jakaś konkretna marka Cię interesuje? Największy wybór masz w necie, do firmy kupuję przez narzedzia.pl, teraz czekam na kolejną dostawę, udało mi się skorzystać z promocji, którą mają teraz na zestawy AEG. A to jedna z moich ulubionch marek, z których często korzystam w pracy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Stefan ,co ma rodzaj kół czy marka auta do klucza ?Nie zachwalam tego sprzętu bo jak pisałem jest do amatorskiego użytku ,ale osobiście bez problemu zmieniłem nim koła właśnie 15 w grande Punto trzech kia Rio corsie b dwóch octaviach passacie renowce nissanie i Lancerze i nawet się nie zbuntował a niektóre trochę zapieczone były i jakoś dalej działa a niby silnik szczotkowy powinien się od razu rozlecieć także użyj przedluzki przesmaruj i dokrec dynamometrycznym na wartość podana przez producenta to nawet z badziewia Lidla będziesz zadowolony
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Darku
nie, marka samochodu nie ma znaczenia, ale jeżeli jest napisane ze odkreca 310Nm a przykręcamy śrubę z momentem 230 Nm to powinien odkręcić, no nie?. Co znaczy do amatorskiego użytku , albo moment jest zbliżony do deklarowanego, albo to sciema, bo po co mi 1/2" klucz ktorym moge odkrecac sruby M10.
pozdrawiam
Stefan
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Śruby do kół dokręca się w okolicach 90-100 nm i dlatego zapas którym niby dysponuje powinien teoretycznie wystarczyć jak ktoś zrobi to za mocno lub śruba się trochę zapieczętowane.Amatorski użytek jak wyżej napisano służy do okazjonalnej zmiany kół przed sezonem a nie pracy w wulkanizacji.Tak samo jak narzedzia taki dajmy na to Bosch zielone robi żebyś od czasu do czasu półkę zawiesił a niebieskie do pracy ciągłej np.przy remontach.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Motoryzacja

PANEK (4 odpowiedzi)

Poszukuję osób poszkodowanych! przez firmę Panek, w ten czwartek w Gdańsku będzie nagrywany...

Fotoradar (3 odpowiedzi)

Czy w Sopocie w tunelu ul Powstańców Warszawy przy Sheratonie jest fotoradar ? Jadąc w kierunku...

Automatyczne skrzynie biegów seriws (4 odpowiedzi)

Dzień dobry mieszkańcy. Chciałbym zapytać czy w Trójmieście jest jakiś godny polecenia mechanik...

do góry