Widok

kolejne przesunięcie o 3 m-ce (razem 6)

Jasień Temat dostępny też na forum:
No to doczekaliśmy się, już przygotowuję żonę do rzeczywistości że nie otrzymamy tego mieszkania. Zimy nie było żadnej a teraz mają pretekst coronę do olewania klientów i przedłużania odbiorów mieszkań w nieskończoność. Śmieszne tłumaczenia pandemią gdzie w budownictwie według statystyk rządowych nie miała większego znaczenia. II etap jest już w stanie I etapu w którym przestali cokolwiek robić. Faktury wystawiane zgodnie z postępem prac przestały przychodzić, a niedługo zaczną kopać III i IV dziurę w ziemi żeby wyciągnąć z banku kolejne nasze pieniążki. Musimy przygotować się na najgorsze.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Patrząc jak te budynki są budowane to współczuję osobom które kupiły tam mieszkania.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Niektorzy juz sprzedaja https://www.otodom.pl/oferta/mieszkanie-2-pokojowe-jasien-odbior-we-wrzesniu-ID45Z5l.html?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wiem ze to marne pocieszenie ale czy 6 miesieczna obsowka terminu nie klasyfikuje sie do rekompensaty finansowej ze strony dewelopera ?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

zapewne by sie kwalifikowala, ale zaraz wyjada z tematem , ze COVID to jakas nadzwyczajna sytuacja. Boje sie , ze jeszcze kaza nam doplacac bo powiedza , ze ceny ida w gore
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

moze powinnismy sie jakos skontaktowac i sprawdzic co tam sie rzeczywiscie dzieje. Dostalismy wlasnie powiadomienie , ze mieszkanie bedzie oodane najwczesniej w pazdzierniku. Oczywiscie mialo byc oddane poczatkowo w maju. Troche jestesmy zaskoczeni ta informacja bo powoluja sie na COVID a moja mama jako, ze mieszka blisko jezdzila tam kilka razy i mowila, ze budowa nie byla zamknieta
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Inne tematy z forum Gdańskie Tarasy

Invest Pel- proszę o jakieś opinie na temat tego dewelopera (46 odpowiedzi)

Witam, proszę o opinię na temat tego dewelopera, nic nie mogę znaleźć w internecie. Może ktoś...

do góry