okolice tarnowskiej
(16 lat temu) 6 października 2009 o 14:06
Witam, planuję zakup mieszkania na ujeścisko. Spodobało mi się jedno w okolicy ul. tarnowskiej, drugie łódzkiej. Jakie są wasze opinie o tamtej części osiedla??? bede wdzieczna za opinie
0
0