Widok

kominek bez prądu da się

Brzeźno Temat dostępny też na forum:
czy sens ma dziś zakładanie kominka bez pradu i nowoczesnych -udziwnień -chodzi mi o taki aby "działał ' zawsze
jakie macie opinje i doświadczenia -moze ktoś ma taki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Na pewno warto myśleć o tradycyjnym palenisku na drewno...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja mam, zwykły kominek na drewno bez rozprowadzenia
Jak rozpalę ciepło rozchodzi się po całym domu, schody nie są zabudowane więc jest ciąg na piętro.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

też tak mi się wydaje niedawno pokazało co można bez pradu zrobić :) jedynie się przytulać :) jak wszystko na prąd a prądu brak to zimno i ciemno:) wiec kominek "klasyk" uratuje nas przed zimnem i ciemnością:):) ja mam klasyczną tzw. kozę z dużą rewizją na palenisko i spełnia "katastroficzne " wymogi nawet na co dzień
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ja mam w domu kominek "bez prądu" i działa to bardzo dobrze.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kominek typu koza i trochę drewna w zapasie. Zobaczymy, co pokaże następna zima, ale może się okazać, że na gaz będzie tylko potentatów stać :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zobacz ofertę o d polskiego defro - defrohome.pl. Siostra ma od nich kominek na drewno. Jest bardzo zadowolona, Wręcz jak dla mnie za bardzo:)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

ja tez mam od Defro co prawda na działce, ale spędzam na niej większość roku - w tym w zimę tez bywam - tradycyjny kominem - jedyny problem to miejsce na składowanie większej ilości drewna żeby nie zabrakło :):):):)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Nie polecam Defro, lepsze cokolwiek innego, jestem ekspertem więc proszę się mnie posłuchać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A ja zdecydowanie polecam markę Defro. U nas w rodzinie kazdy ma coś tej marki i nikt niema żadnych problemów.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

podobnie ja widze że w 3 mieście defro króluje:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

całe szczęście to jest nieprawda, to całe defro wystarczy poczytać opinie w internecie i cała prawda wychodzi na jaw co to jest za firma, szkoda słów

a wam przygłupi marketingowcy życzę długich uciążliwych korków w dojazdach do swojej wspaniałej pracy za minimalną krajową
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ja mam w domu 2 urządzenia od Defro(kocioł i rekuperację) i oba pracują bez żadnych problemów. Pana inwektywy są nie na miekscu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Pani Zofio, Sławku i Dawidzie czyli do wszystkich wcieleń nieudolnego marketingowca z jednego adresu IP - idźcie sobie stąd bo zrobimy wam rajd po profilach społecznościowych z oceną 1*
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Bojano

Bojano, spotkania z kandydatami na wójta (40 odpowiedzi)

Uwaga mieszkańcy Bojana! Zgodnie z obietnicą zapewniam, że będziemy mieli okazję poznać...

Ogrzewanie gazem (60 odpowiedzi)

Witam, jakie macie rachunki zimą za ogrzewanie domu gazem ok. 200m2 ? Szykuje się na zmianę pieca...

Co tam deweloper knuje (13 odpowiedzi)

Czy ktoś zna zakres zmian w Warunkach Zabudowy o jakie wnioskuje deweloper stawiający bliźniaki...

do góry