Widok

komunia - i szok

nie wiem co tu pisać pozytywnego, w ostatnia niedziele mieliśmy komunię. nie Dość, że tak powiem dokopali 3 komunie na jednej sali, to tempo obsługi było w skali chodu ślimaka. obiad porażka - wszyscy czekali pół godziny na cokolwiek - dostali jakiś rosół, potem frytki, potem wysuszone mięso, jak już to zniknęło to ziemniaki, nie wiem czy to były w ogóle ziemniaki, czy kartoflanka. wszystko zimne i niedoprawione, a do tego tak mało, że wystarczyło wyłączyć światło, a wszyscy by się pobili - słowem tragicznie. do całego bałaganu poobiedniego dostawiono ciasto no i jakiś talerzyk z łyżeczką - za pół godziny kawa - oczywiście zimna o mleko trzeba było się upomnieć - jak ktoś nie miał cierpliwości wypił kawę i zapił mlekiem i zagryzł cukrem z torebki, szkoda, że nie był w kostkach to poszlibyśmy chociaż konie nakarmić dla odstresowania. gratulujemy obsłudze i szewostwu dobrej pseudo organizacji
popieram tę opinię 22 nie zgadzam się z tą opinią 0
W pełni popieram.
Mieliśmy Komunię w ostatnią niedzielę i gdyby właścicielka była na miejscu, chyba bym jej .....dała.
Mięso podane jak dla świń, wysuszone, zimne. O sosie nie wspomnę, bo wyglądał jak kożuch.
Miałam zamówione sałatki, buraczki, których było zaledwie 4 talerzyki (buraczki).
Dwa noże na dwie sale....do krojenia ciasta. Osobiście byłam świadkiem jak jakiś koleś z kuchni biegł na drugą salę z brudnym nożem, żeby inni mogli czym kroić.
Dowiedziałam się, że obsługiwali TOP TRENDY ale nawet gdyby królowę angielską przyjmowali, nie mają prawa nas tak traktować. W ogóle ta restauracja nie ma prawa bytu. ODRADZAM!!!!!!!!!!!!!!!
popieram tę opinię 18 nie zgadzam się z tą opinią 3
Żenada. Mieliśmy tam przyjęcie komunijne 30 maja i jesteśmy bardzo rozczarowani. Oczekiwane przyjęcie przerodziło się w smutny pokaz nieudolności w przygotowaniu posiłków i ich serwowania. Porcje małe i podawane zimne. Na drugie danie trzeba czekać blisko godzinę! Organizacja kilku imprez jednocześnie zdecydowanie przerasta organizatora. Wstyd przed rodziną, wściekłość i bezsilność - nie ma komu zwrócić uwagi, bo właściciel ma inne sprawy na głowie, niż doglądanie własnego interesu. Odradzam wszystkim i przestrzegam przed tym miejscem szumnie nazwanym restauracją!
Świniom w chlewie żarcie podawać! Chociaż nie wiem, czy i to zadanie nie przerosłoby organizacyjnie właściciela pseudo restauracji na hipodromie.
popieram tę opinię 19 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ludzie, my wczoraj mieliśmy ten wyjątkowy dzień komunii naszego dziecka.W kościółku bardzo odświętnie,luźna serdeczna aczkolwiek podniosła atmosfera-SUPER,nawet Bóg podarował nam piękną słoneczną pogodę...........i tu urok tego dnia się kończy!Pędzimy na obiad bo jesteśmy umówieni na 13.00 ,poganiamy gości,bo na fotki będzie czas po obiedzie.........Na salę zbierają się zaproszeni goście pięciu komunii...........................Czekamy,czekamy i do czekać się nie możemy!W końcu po blisko godzinie przynoszą rosół przepraszam rosołek i znowu pół godziny czekania...............w końcu przynoszą, ale co ! po ziemniaku na osobę??????????????kilka frytek ,jakieś zfilcowane,niby opiekane ziemniaki.Surówki jak to brzmi....... i tylko brzmi.To był taki szok i wstyd przed naszymi gośćmi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Wszystkiego M A Ł O tylko mięsa chyba okey,bo tu masz niby na sztuki!Teraz słodkości,czekamy nie wiem na co ale po przeczytaniu opini już wiem na jeden z dwóch noży do krojenia tortu........kroją ciasto, które znika ze stołu i zostają puste talerze.............a blachy stoją w lodówce i czekają na jedną z czterech wolnych kelnerek!Podają kawę i czekamy na mleko,bo chyba wolny w końcu kucharz doi krowę?A gdzie czas na lody?W takim tępie gdyby były podane to były by nie lody a Szejki.Nasze dziecko i jej mali goście byli zawiedzeni!!!!!!!!!!!!!!!!! Owoce ,które przywieźliśmy nie widziały wody!!!!!!!!!!!!!!! SZOK! Jesteśmy..........nawet nie wiem jak to określić co czujemy.Jak można być tak nieodpowiedzialnym!!!!!!!!!!!!!!!!Właścicielko Hipodromu wstydź się !Ile ludzi,którzy Ci zaufali zawiodłaś!Polecam...........ale jak najdalej od tego miejsca!!!!!!!!!!!Ten dzień W R Y J E się nam w pamięć!!!!!!!!!!
popieram tę opinię 18 nie zgadzam się z tą opinią 1
Czytam i jakby ktoś opisał komunię mojego dziecka z dnia 16 maja , do dzisiaj nie mogę się pozbierać jak sobie pomyślę to aż łzy same cisną się do oczu. Na pewno nigdy tego dnia nie zapomnę jeżeli chodzi o tą niby restaurację. Jestem w trakcie składania reklamacji na ręce pani właścicielki ,uważam że nie może być bezkarne takie organizowanie przyjęć.
popieram tę opinię 18 nie zgadzam się z tą opinią 0
Obrzydliwość. Widać, że niektórych nie stać na imprezy w lokalu. Zamawiają obiady za najniższe stawki a chcieliby obiad królowej angielskiej. Jeśli nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze. Wiadomo po co te narzekania aby uzyskać zwrot częściowych kosztów? Ja również miałam imprezę w tym lokalu. Wszystko było ok. Jedzonko super - gorące, wspaniale przyprawione, świeżutkie. Co za ludzie?
Nie macie sumienia by opisywać takie bzdury? Trzeba było podjąć gości w domu suchym chlebem i wodą. Byłoby taniej i bez czekania.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 28
Ja miałam komunię 16 maja i też jestem oburzona obsługą i ilościa jedzenia za taką kasę !!! Zastanawia mnie tylko wpis "uczciwego klienta" czyżby pod tą nazwą skrywał się ktoś z obsługi albo szefostwa tej pseudo restauracji? Ciekawe jest również to, że mail ten ukazał się po naszym spotakniu z współwaścicielką hipodromu....
APELUJĘ zatem do wszytskich tych, którzy chcą złożyć reklamację abyśmy spotkali się z właścicielkami w dniu 10. czerwca o godzinie 17.30 w restauracji hipodrom ( współwłaścicielki potwierdziły termin spotkania). Wczoraj było nas 12 przedstawicieli różnych majowych komunii i ustaliliśmy ten termin spotkania. Jeśli zatem czujecie się poszkodowani tak jak my to przyjdźcie na spotkanie. Jeśli ty "uczciwy kliencie " chcesz spróbować nas przekonać do swojej racji - przyjdź również.

WAŻNA INFORMACJA: Czytając wpisy z wcześniejszych lat można by przypuszczać, że restauracja jest godna polecenia ( ja również sugerowałam się dobrymi opiniami innych). Jednak od początku tego roku ( luty/ marzec) nastąpiła zmiana kierownictwa. Kierwonictwo nad restauracją hipodrom obieła restauracja "Laguna Smaku" ( przy molo). Przykre, że nowe kierownictwo nie utrzymało tak dobrej opini.
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie mam zamiaru nikogo przekonywać do swoich racji. Z zaproszenia niestety nie mogę skorzystać gdyż 10 czerwca mam imieniny i mam nadzieję, że żadna współwłaścicielka nie ma na imię Małgorzata bo znowu niewinnym osobom dostałoby się za to, że mogą mieć własne zdanie. Niezadowolonym polecam korzystać z oferty innych restauracji. Tak samo mogłabym skwitować wpisy niezadowolonych, że to nie klienci nieuczciwa konkurencja wystawia takie notki w internecie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 17
No wielka szkoda,że nie widziałaś Nas 2.06 dwunastu oszukanych rodziców dzieci przystępujących do pierwszej komunii!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Myślisz,że wyglądaliśmy jak konkurencja innych lokali?????????????????????Zapraszam gości,którzy uczestniczyli podczas imprezy w lokalu w tym wspaniałym dniu naszych dzieci!!!!!!!!!pozdrawiam panią Małgorzatę czy Ewę czy też Joannę.Pogubiłam się ,która jest właścicielką?????????????/
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 0
do "uczciwego klienta"
Widać ,ze nie byo Cie w tamtym miejscu.Wszyscy narzekali i popieram ich ból,mozna było najeść sie tylko wstydu za to co sie tam działo.Gorszej restauracji nie widziałam i mam nadzieje ,ze nie zobacze.Co to za restauracj jak nie ma włascicielki tylko jej syn słucha żali od ludzi.Powinna tam byc i wszystkich przeprosic ale to nie jej poziom.Miałam z nia juz rozmwe i niestety nic nie reprezentuje a na dodatek kłamie.Restauracja kiedys cieszyła sie powodzeniem-jak był poprzedni właściciel a teraz to porażka na całym poziomie.Zrazy z koniny,zimne jedzenie,i nic na stole...A gdzie serwetki-to jużtotalna porażka.
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 0
A Ty co? pracujesz w tej knajpie, czy co ? Twoja pozytywna- FAŁSZYWA opinie nic nie pomoże !!!!!!
Ludzie omijajcie to miejsce szerokim łukiem !!!!
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1
Pogratulować wyobraźni i nieudolności personelu. O WSZYSTKO TRZEBA BYŁO SIĘ PROSIĆ!!!
Zupa podana w tak małych miseczkach, że chyba jedynie 2 - latek poczułby, że coś jadł...
Drugie danie podane po półgodzinnym oczekiwaniu.
Szokiem dla mnie było, aby na 15 dorosłych osób dostać jedynie 3 (słownie: TRZY) małe miseczki pieczonych ziemniaków i 2 (słownie: DWIE)

frytek. Myślałam, że to dla jednej osoby, a tu szok. Dla całej rodziny. A przed komunią dopłacałam za 10 (słownie: DZIESIĘĆ), aby było więcej

frytek i pieczonych ziemniaków.
Po trzech kwadransach przyszła kolej na ciasta. Całości oczywiście nie pokroili, bo i po co. Pół godziny po ciastach przyszła kolej na TORT.

Trzeba było szybko kroić, bo na JEDYNY nóż czekała kolejna z pięciu rodzin. Ciasto zjedliśmy na "sucho", bo kawa została podana pół godziny

później. O herbacie lub mleczku do kawy mogliśmy pomarzyć.
Na koniec mieliśmy dostać deser lodowy. Miał zostać podany na 1500, a został podany pół godziny później. Nikomu nie przyszła ochota, aby lody

zjeść ze smakiem, bo już trzeba było wracać z dzieckiem do Kościoła.
PODSUMOWUJĄC:
Ziemniaki i frytki zapłacone dodatkowo - otrzymano mniej;
Niezjedzone kotlety - pewnie zostały podane innej rodzinie, a nie zapakowane "na wynos" (wkońcu zapłaciłam za nie);
Nie ma komu zwrócić uwagi - kierownictwo lokalu ma w d..., co się dzieje w ich biznesie i jak personel okrada gości z zamówionych i

zapłaconych posiłków. Szkoda, że kierowniczki nie było na miejscu i nie widziała NA ŻYWO tego jej cyrku.
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 1
SZKODA TYLKO ŻE WCZEŚNIEJ NIE SPRAWDZILIŚCIE TEGO LOKALU.JA ROBIŁAM KOMUNIĘ W ZESZŁYM ROKU A W TYM ROKU ROCZNICĘ W "WANODZE" W CHWASZCZYNIE I JESTEM ZADOWOLONA.JEDZENIA DUŻO,KELNERKI SUPER,WŁAŚCICIEL REWELACJA.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0
No wiesz lokal miał bardzo dobrą opinię ,myślę do tej pory!!!!!!!!!!!!!Podobno zmienił się właściciel i to sie widzi i czuje???????????????????Myślisz,że gdymyśmy wiedzieli jaki to SYF to fundowalibyśmy to naszemu kochanemu dziecku i rodzinie?????????????????
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 1
TYLKO WSPÓŁCZUĆ TAKIEJ IMPREZY.SZKODA DZIECIĄTKA.POZDRAWIAM
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 0
No cóż, szefostwo pseudo restauracji hipodrom jest tyle warte, co serwowane przez nich "specjały". Najpierw szefostwo potwierdza spotkanie z niezadowolonymi klientami, aby dzień przed jego odbyciem odwołać spotkanie bez wskazania przyczyny. Zero cywilnej odwagi i odpowiedzialności za swoje czyny. Byle zebrać kasę i kleić głupa na forum jako uczciwy klient, że wszystko niby było wspaniałe. I jeszcze współwaścicielki chciałyby, aby ich nie nachodzić i nie pisać obraźliwych tekstów na forum. Obrażeni to możemy być co najwyżej my klienci, którzy dali się nabrać i chcieli zorganizować przyjęcie komunijne poza domem. Panie współwaścicielki myślą, że są sprytne i złapały frajerów na kajak do wiosłowania, ale złapał Kozak Tatarzyna, a Tatarzyn za łeb trzyma. Panie z hipodromu i molo najwyraźniej szukają wrażeń. Nie zdają sobie sprawy, że powtarzanie fuszerki 16, 23 i 30 maja to już nie wpadka ale oszustwo (niezdolnośc do należytego pojmowania przedsiębranego działania, w celu osiągnięcia korzyści majątkowej), a to podlega odpowiedzialności karnej. Życzę wszystkiego najgorszego!!!
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 2
Komunia z dnia 09.05.2010 r. w "restauracji Hiopodrom" w Sopocie. W tym dniu panie "restauratorki" obrabiały 5 komunii.
W pierwszych minutach po zakończeniu komunii chcieliśmy jak najszybciej zapomnieć ten koszmar z "obiadem komunijnym", na wszelki wypadek nawet nie robiliśmy zdjęć stołu, lecz z każdą godziną, dniem narastał w nas bunt z powodu bycia oszukanym oraz wstydem przed rodziną. W środę tj. trzy dni po "obiedzie komunijnym" skontaktowaliśmy się z "paniami od biznesu komunijnego" chcąc im przekazać naszą ocenę obiadowej oprawy komunijnej.
Tutaj nie będziemy się rozpisywać ponieważ dokładnie taki sam scenariusz jak się okazało przebiegał w następnych tygodniach komunijnych. Natomiast co usłyszeliśmy: że to my wymyślamy problem i tylko my jesteśmy niezadowoleni a wszyscy inni bardzo chwalą te "pseudo obiady komunijne".
Jak widać - tupet, ślepota materialna nic wtedy nie nauczyła te panie.
Skale wyzyskuje niech pokaże poniższe porównanie: zamówiliśmy porcje mięsne po 18,00 zł/porcję na osobę dla 30 osób, natomiast z wizualnej oceny mozna napisać, że była porcja mięsna za 18,00 zł (14,00 zł/kg schabu) podzielona dla 30 osób. I tak można by wyliczać z innym daniami - zupa, surówki, ziemniaki w różnej postaci - na marginesie na wszelki wypadek aby goście nie wyszli głodni zamówiliśmy każde danie w podwójnej ilości dla każdego i nie pomogło.
Bóg nas ochronił, że ciasta, napoje mieliśmy własne i nie zamówiliśmy podwieczorku.
Z CAŁEGO SERCA ODRADZAMY ORGANIZACJĘ IMPREZ KONSUMPCYJNYCH W "RESTAURACJI HIPODROM" W SOPOCIE ze względu na oszustwo ilościowe /nic tu nie ma wspólnego wartość) i organizacyjne - w tak małej przestrzeni kuchennej, posiadanej infrastrukturze kuchennej i obsadzie kelnerskiej mie obsługuje się 5 komunii.
Dobrze, że mieliśmy ze sobą poświęcony, bardzo duży bochen chleba, który został zjedzony z apetytem (głodem).
Odczuwamy pewną ulgę, że dzisiaj możemy coś zrobić aby ustrzec inne osoby przed dramatem, który przeżywaliśmy.
Była to komunia naszego trzeciego dziecka, z poprzednimi dwiema komuniami nie mieliśny tego typu problemu w innych restauracjach.

Rodzice dziewczynki I komunijnej z dnia 09.05.2010 r.
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 2
Dnia 10.06.2010r miało odbyć się wcześniej umówione i potwierdzone spotkanie z właścicielami restauracji "HIPODROM"w celu wyjaśnienia nieprawidłowości ,które nastapiły podczas"obiadów komunijnych" Niestety z braku podania przyczyny spotkanie zostało odwołane drogą mailową 20-cia godzin przed spotkaniem.
Wszystkich poszkodowanych prosimy o kontakt mailowy na adres poszkodowani.hipodrom@wp.pl
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 0
zycze Wam,abyscie odyzskali pieniadze.

Nie dajcie sie wlascicielka,w zyciu nie pojde do tej restauracj.

Po tych wpisach ta restauracja juz daleko nie zajdzie i bardzo dobrze!!!
Ja bym to jeszcze dala do gazety!!!!!!
popieram tę opinię 18 nie zgadzam się z tą opinią 1
Czytając opinie o restauracji Hipodrom, zastanawiam sie nad zmiana miejsca lokalu na swoje wesele!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 3
Cóż mogę dradzić.zmienić lokal póki czas,bo z obsługą nie mozna do tej pory sie porozumieć.i szkoda gości ,bo naprawde Panstwo bedą niezadowoleni.Jak zmienia Sie Panie włascicielki i lokal wróci do poprzediej renomy to bedzie dobrze.To co te panie wyprawija to jest poniżej poziomu.restauracja nie cieszy sie juz dobra renomą.I poważnie-nikt juz jej nie poleci.Koszmar,koszmar,koszmar ...
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 1
do góry