Widok

koncerty jazzowe

Mam nadzieję, że przeczytaliście uważnie ogłoszenia, ale gdyby, nie to przypominam o "CZWARTKACH JAZZOWYCH" W ŁAZIENKACH POŁUDNIOWYCH W SOPOCIE (u Chińczyka). W najbliższy koncert Anny Serafińskiej (+ trio Kowalewskiego), a w piątek od 23 JAM SESSION prowadzone przez Pawła Huelle z udziałem Wojciecha Karolaka, J. Dudusia Matuszkiewicza, Andrzeja Dąbrowskiego, Jan Ptaszyna Wróblewskiego, Przemka Dyakowskiego, Janusz Kozłowskiego i innych znakomitych jazzmanów.

WSTĘP WOLNY
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tak wiemy o tym fascynujacym zjawisku gdzie przy szumie morza i dobrym winku mmozna posłuchac tych wielkich i tych troche mniejszych, pełnych pasji i milości do tego co tak lubimy jazzuuuu, ale dzieki wielkie za przypomnienie do zobacenia w czwartek lub piatek
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Co? Gdzie? Kiedy?

Świeczki zapachowe,kadzidełka... (25 odpowiedzi)

Witajcie.Jak w temacie,gdzie znajdę ładne zestawy ze świeczkami zapachowymi lub kadzidełkami?Mogą...

Hostessy i pokazy (6 odpowiedzi)

Jestem i chcialabym sprobowac jako hostessa w jakiejs agencji reklamowej, ale nie mam pojecia,...

UE 261 (3 odpowiedzi)

Po nieoczekiwanym opóźnieniu lotu mam do czynienia z kwestią odszkodowania zgodnie z prawem UE...

do góry