Widok

kontuzja

Rowery Temat dostępny też na forum:
Ja uwielbiam rowery i planowalem na majowke zrobic taka 4 dniowa trase. Niestety, mialem ostatnio brzydki wypadek - rozwalilem sobie kolano :(( Znacie jakis niezlych ortopedow, co szybko wyleczyli by rozerwana torebke stawowa??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Stanisław Mazurkiewicz spec. chirurgii ortopedycznej i urazowej
tel. (058) 341-94-99 gabinet jest na Bohaterów Getta Warszawskiego we Wrzeszczu.
Nie wiem, czy zrobi to szybko ale z autopsji wiem, że fachowo :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Spróbpwac zawsze można ale z doswiadczenia wiem że poskladają Cie najlepiej tylko wtedy kiedy zrobisz na nich dobre wrazenie, wiesz jakas dobra kawka, jakis koniaczek i zupelnie inna rozmowa:) aha tylko nie pijcie tego koniaku przed zabiegiem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moge Ci z czystym sumieniem zarekomendowac dr Pawła Cieśle z Clinica Medica na Mireckiego Gdyni. Leczy z powodzeniem urazy ortopedyczne, prowadzi tez terapie czynnikami wzrostu - super sprawa, jesli chodzi o leczenie kontuzji.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hormonem wzrostu?? hmm
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Miso!! Ale Ty nie musisz być wysoki :> I tak każdy Cie kocha! :> siema siostra też :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no dobra .... a teraz kwestia ceny. Ile trzeba za to zapłacić ?
Czy są to lekarze prywatni ? (płatni).
Czy ktoś zna dobrego, takiego "publicznego" (NFZ).

Jeśli chodzi o fachowca w miarę taniego to polecam dr. Wiktor z Wrzeszcza ul. Wajdeloty (tam gdzie znajduje się basen, "start" ?)
Specjalość to wyłącznie sportowcy zawodowcy.

zasłyszane od ojca, pacjenta ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hormon wzrostu. cena wacha sie od 2200zl do 6000tyz w skali miesiąca:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
sorki, mała poprawka chodziło o 3miesiące:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hania6 napisał(a):

> Moge Ci z czystym sumieniem zarekomendowac dr Pawła Cieśle z
> Clinica Medica

no ale jak sie zdecydujesz na CM, to radze przygotowac gruby portfel - fakt uslugi sa na wysokim poziomie, ale trzeba tam płacic, płacic i płacic :(
dla przykladu w zeszlym roku mialem tam operacje stopy... za pierwsza wizyte, ktora trwala okolo 2minut- 100zł, za zabieg to juz zupelnie inna kwota (i to niemała) ktora zaplacilem, ale za zciaganie szwów, to juz osobno musialem zaplacic (100zł) co mnie troche zbilo z tropu... no ale zabieg wykonali bardzo dobrze (Dr.Cieśla), opieka rowniez jest ok, bo po operacji spedzilem tam nocke i dopiera na drugi dzien wypuscili mnie do domu...najmilej wspominam zastrzyk przeciwbolowy, ktory otrzymalem na dobranoc - nie wiem co to bylo, ale kurcze takiego odlotu, to jeszcze w zyciu nie mialem :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ziarno napisał(a):
najmilej wspominam zastrzyk przeciwbolowy, ktory
> otrzymalem na dobranoc - nie wiem co to bylo, ale kurcze
> takiego odlotu, to jeszcze w zyciu nie mialem :-)


a taki sam zastrzyk ile może kosztować ? :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Wrzeszcz Górny

poszukuję rzetelnego i kompetentnego Zarządcy (70 odpowiedzi)

Nasza wspólnota chciałaby zmienić zarządcę, w tej chwili zarządza nami Euroformat ale jesteśmy...

sklep z pokrowcami, etui do telefonów (21 odpowiedzi)

Witam! Poszukuje dobrego i niedrogiego sklepu z pokrowcami/etui do telefonów w Gdańsku....

Czy jest tu dojrzała Pani? (6 odpowiedzi)

Do znajomości, przyjaźni, rozmowy.

do góry