Widok

kropki od asfaltu

Witajcie,
Ostatnio remontowali obwodnicę gdańska, lali asfalt. Od tego ich lania asfaltu mam pełno kropek na samochodzie. Całą przednią szybę i reflektory wyczyściłem - wycieraczki szurały na szybie i już są do wyrzucenia. Lakier samochodu stał się chropowaty.
Jest jakaś szansa uzyskać odszkodowanie za wyrządzenie tych szkód??
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jest taka specjalna glinka do usuwania odprysków asfaltu z szyb i lakieru - zabieg raczej chemiczno - kosmetyczny
Wygoogluj sobie, na alledrogo można kupić i czasem w sklepie z akcesoriami do pielęgnacji samochodu, u mnie łosiedlowym sklepie z częściami takie coś mają.
Miałam coś takiego kiedyś jako nowość i u mnie działało ale to nie były jakieś duże zabrudzenia tylko drobne i dużo
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Po glince trzeba spolerowac zostawia smugi zależy jaki kolor wystarczy zmywacz .
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Chyba jak się glinkuje na sucho, albo przed dokładnym umyciem auta...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

taki mądry jesteś to zrób mi glinką całe auto np czarny kolor solidowy i zobaczymy czy na słoncu nie bedzie smug
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie widzę problemu. Glinka Sonusa zielona i nie zrobię żadnych smug.

Przerabiane wiele razy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kierunek ZDiZ - wypłata odszkodowania za uszkodzenia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mam podobny problem, kropki są bardzo widoczne. Mam czarny lakier, więc to nie widoczne na pierwszy rzut oka, ale przednia szyba wygląda fatalnie. Mam zrobione oc i ac czy to pokryje naprawę szyby? Czy szyby są jakoś dodatkowo ubezpieczane i ac tego nie obejmuje?
Wspólna gra w Fifa 18. Daj znać ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Motoryzacja

Porsche - nieautoryzowany serwis (33 odpowiedzi)

Czy jest w Trójmieście nieautoryzowany serwis samochodów Porsche?

narzędzia warsztatowe Unior czy warto? (17 odpowiedzi)

cześć. rozglądam się za nowymi narzędziami do warsztatu i chodzi mi konkretnie o narzędzia do...

Konserwacja podwozia (34 odpowiedzi)

Witam, Czy może mi ktoś poleci w Gdańsku miejsce, gdzie mógłbym zakonserwować podwozie w...

do góry