Widok

krótkie przejażdzki (spotkania przy Abrahama)

VII Dwór Temat dostępny też na forum:
Czy ma ktoś ochotę na krótkie wypady na rower w okolicy Strzyży, VII Dworu. Spotkać można się przy ul.Abrahama i pocisnąć na ścieżki w lesie. Ale od razu mówię tempo spacerowe bez żadnych szaleństw... dawno nie jeździłam na rowerze.

Terminy do ustalenia...

A jeśli znajda się mamy, które nie mają co zrobić z dziećmi a chciałby pojeździć tez piszcie bo mam pewien plan...
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1
Nie no, znowu dyskryminacja... dlaczego tylko mamy? Dla tatusiów nie ma planu?? :(
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1
Mogą być i tatusiowe, chociaż mało znam tatusiów singli którzy mają dziecko w pełnym wymiarze czasu... a to bardziej mi o to chodziło... bo skoro nie ma co z dzieckiem zrobić to raczej to problem singli... sporadycznie par :D
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1
No to skoro mogą być też tatusiowie, to chętnie się dołączę :)
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1
Jestem zainteresowana :-)....jaki termin?
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1
też bym był zainteresowany =)
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1
temat umarł?
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1
Tak wygląda. Albo mamuśki poszły się umawiać w inne miejsce, albo źle dobrały "motywator zgromadzenia".

To może skręcimy wycieczkę NA PIWO? W niedzielę skoro świt o ósmej koło Meczetu (stąd hasło "Halla Rabka"), lasami do Sopotu do knajpy u stóp Łysej góry (nie ma narciarzy, powinno być pusto) tempem na pół gwizdka. A po browarze powrót kolejeczką, bo po piwku niezdrowo się wietrzyć? Powinniśmy być na łonach rodzin do dziesiątej lub jedenastej max (dlatego ósma)? Był by sens jak by było nas minimum kilka sztuk, inaczej nam knajpy nie otworzą.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1
Termin mi pasuje, tylko ja piwa nie pijam, ale mogę pić soczek :)

Więc +jednego masz do towarzystwa ;)
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1
http://www.yr.no/place/Poland/Pomerania/Gdańsk/hour_by_hour.html

czyli da się, nawet jako piknik, bo będzie twardo i sucho
słoneczko i w ogóle wiosennie
no, Mamuśki, może któraś jednak się dołączy?
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ale rozumiem, że mimo braku większej ilości chętnych jedziemy?

Bo nie chciał bym jutro stać pod meczetem samotnie... tam teraz Policja pilnuje. Samotny, z plecakiem... będę wzbudzał ich podejrzenia ;)
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1
musisz koniecznie miec napis Halla Rabka, no bo jak inaczej sie poznamy? no chyba, ze obaj zalozymy na kaski turbany i z plecakow beda nam wystawac planace lonty ;-)

chyba ok. jak by nikt nie dolaczyl, mozemy skrocic lub wydluzyc trase. w kazdym razie mam czas do 10:30 nie dluzej i jestem po kontuzji, nie bede za bardzo napieral
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1
to ja uprzedzam, ze sie w imieniu Mamusiek Wysokomlecznych sie do was dołączę, mimo złej pory. na zielonym Giancie.

meczet 8 niedziela. odjazd.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1
Przyjemna spokojna niewyczynowa wycieczka po chrupiącym na słoneczku lesie, spod meczetu (fotka słodko śpiących tam misiów) do Wielkiej Gwiazdy w Sopocie (nikt mi nie chce wierzyć, że tam dojeżdżał tramwaj). Knajpa pod Łysą Górą zamknięta, z piwa nici, ale były inne atrakcje.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1
W wyciąg uwierzyłem, ale z tym tramwajem to po prostu przesadziłeś ;D

A druga część wycieczki dojechała szczęśliwie do Gdyni... jednak knajpy żadnej również nie zaliczono ;)
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1
nie mogę znaleźć fotki tego tramwaju, szukam,
ale tu masz knajpę w miejscu gdzie teraz stoi badziewna altanka
http://zoppot.com/admin/p-images/4%20bernthal1913.jpg

niestety, mam lekkie wątpliwości czy nie jesteśmy świnie, czy nie nabroiliśmy:
http://www.trojmiasto.pl/wiadomosci/Straznicy-uratowali-zaniedbanego-psa-n86937.html
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1
Sabat to już zamknięty na amen, czy remont nie skończony?
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1
Okaze sie jak spadnie snieg. Teraz tam nędza. Swoją drogą ta restauracja w XIXw w lesie na Wielkiej Gwiezdzie wygladała o wiele porządniej niż ta lepianka w XXIw.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

teraz wycieli WG i postawią pożądną lepiankę
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rowery

Jaki rower do trójmiejskich lasów i okolic (12 odpowiedzi)

Przymierzam się do zakupu roweru, nie jeździłem od dzieciaka więc postanowiłem kupić rower w...

Gdzie kupić rower? (25 odpowiedzi)

Cześć! Szukam jakiegoś sklepy w Trójmieście, gdzie mógłbym kupić dobry rower po niewygórowanej...

Jaki rower miejski kupic? (24 odpowiedzi)

Chcę kupić rower miejski, ale nie wiem co wybrać, bardzo podobają mi się w kolorze białym. Chcę...

do góry