Widok

kryty tor do jazdy na rolkach, alternatywa na zimę, na PGE

http://aktywne.trojmiasto.pl/Wrotkarze-pojezdza-pod-dachem-PGE-Areny-n62657.html?sort=up
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Raczej nie jest to żadna alternatywa na zimę gdyż tor tak naprawdę nie jest zadaszony.
Przypuszczam że deszcz i śnieg bez problemu będą na niego padać. Temperatura na tym niby zadaszonym torze będzie dokładnie taka sama jak na torze bez dachu przed stadionem. Do tego zastanawia mnie w jakim standardzie jest tam nawierzchnia.
Nie byłem jeszcze na stadionie więc pewnie się tam wybiorę, żeby zobaczyć stadion od środka.

Był już ktoś na tym niby zadaszonym torze ?
Byłoby miło poznać opinie użytkownika, który już wypróbował nowy tor
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wypróbujemy go na pewno 28.10 w niedzielę, będzie nas tam sporo i zostańmy przy tym , że klimat tworzą ludzie a reszta nie jest juz tak istotna . Zapraszam . Link na FB https://www.facebook.com/events/200458700089188/

28 październik - ustawka 11.30 :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Trójmiejskie teamy 4skating i Intersport też się pojawią więc zapraszamy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Oczami wyobraźni już widzę zimą rolkarzy na tym pięknym krytym torze.

W niedzielę ma być temperatura w okolicach 0 więc może być ciekawie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dlatego potem idziemy na ciepłą zupę :) sporty które uprawiam , dla mnie maja swoją porę , no i zima nie koniecznie pasuje mi na rolki , ale jest to kolejna okazja do spotkania się z tymi co np nie jeżdżą na nartach czy innych dechach, albo łyżwach.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie ma problemu z jazdą na rolkach w zimę pod warunkiem że tor faktycznie będzie zamknięty. W tym roku jest taka możliwość na wrotkowisku na Przymorzu. Ciekawe czy ten biznes się utrzyma, czy są chętni do korzystania.

Na stadionie ma nie padać na głowy podczas jazdy ale temperatura będzie dokładnie taka jak na zewnątrz a to stwarza pewne problemy.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
No ludzie jak poszła akcja z facebooka i jak wygląda w praktyce jazda na nowym krytym torze.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zawsze możemy polegać na zgrane towarzystwo z trójmiasta , które jak zwykle dopisało i bawiło się wyśmienicie . jeżeli chodzi o tor jest całkiem fajny można nauczyć się techniki i przekładanki na jedna i na drugą nogę słupy które się znajdują wcale nie przeszkadzają zakrety są szerokie a słup ze środka zabezpieczony w razie gdyby ktoś chiał go przytulić.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Byłem na wrotkowisku na Dąbrowszczaków tor rewelacija a obsługa ,doradzą i hm...
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Popieram Aga
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry