Widok

kryzys

niewiem czemu w kosciele zauważyłem że duża ilość świateł nie jest palona i wogule widać oszczędnośći widać że jest kryzys organista jest jeden a nie tak jak kiedys było mam nadzieje ze kiedyś wróci poprzedni organista a nie ten co niby umie grać a nie ten pseudoorganista i organy też zostały popsute przez niego i nietylko ale przez niego takżę
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 13
Poziom powyższego wpisu jest tak niski, że trudno w jakikolwiek sposób do niego się odnieść. Jednak najwyraźniej widać, że piszący tak się przeraził kryzysem, że mimo woli został jego ofiarą. Ale na przykładzie danej sytuacji widzimy, że kryzys potrafi uderzyć nie tylko w portfel, ale i w głowę. Proszę przyjąć wyrazy współczucia z mojej strony. Mogę tylko poradzić złożyć wniosek do ZUS, ale nie wiem, czy w tym wypadku renta będzie panu/pani przysługiwała, wszystko zależy od stopnia upośledzenia umysłowego, a to na podstawie jednego komentarza ciężko jest określić. Więc zachęcam do dalszych wypisywań swoich głębokich refleksji, a dopiero stwierdzimy, czy sytuacja jest całkiem beznadziejna, czy jeszcze jakaś szansa jest.
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 1
do góry