Widok

ksiądz andrzej sowiński

co jest z ks. andrzejem , zostaje ?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
proboszczem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Ale gdzie?

Bo przecież nie w Baninie. Biskup cofnął ten dekret.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Mam nadzieję, że u nas już go nie będzie. Mszy z udziałem w/w księdza nie można było normalnie przeżywać, swoją postawą strasznie zniechęcał ludzi do jakiegokolwiek uczestnictwa w życiu kościoła, przysłowiowy nudziarz mający niesamowite miemanie o sobie. Każdemu potrafił przypiąć łatkę. Jego kazania to chaos, chaos..
Plusem może być tylko to, iż organizował często wyjazdy i pielgrzymki.
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 3
Został proboszczem w Mierzeszynie
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Teraz my go znosimy :)
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1
Jest bardzo sympatycznym człowiekiem , miłym , i bardzo fajnym proboszczem wy wszyscy Gadacie bzdury bachory : ) .
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 8
Jak miły człowiek wchodzi do przychodni zdrowia i widzi pacjentów to mówi dzień dobry a on wszedł jak by nikogo nie widział. Dla mnie to on nie ma powołania tylko pracuje jako ksiądz.
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 2
Ahaha. A ja nie chodzę do kościoła i nie wierzę w żadnego bożka. Chołubicie kawałek drewna. Lepiej w niedzielę się wyspać, wypić kawę na tarasie z pięknym widokiem na jezioro. Odetchnąć głęboko i krzyknąć na całe gardło: "kocham życie!!! precz z bożkiem!!!"
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 9
diabel z ciebie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Moze ty jestes bachorem, potomkiem "dobrodzieja".
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jest to wg mnie chory Pan. Powinien isc na przymusowe leczenie i miec zakaz prowadzenia nauczania.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 2
A co takiego zrobil żeby mial sie leczyc ?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
To Judasz nie ksiądz tragiczny jest co to za powołanie jak szydzi z prostych ludzi w Mierzeszynie wielki intelektualista a gdzie szacunek do prostego człowieka. To strasznie pyszny człowiek.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 1
Typowy materialista pazerny na pieniądze za pogrzeb 500 zł to mało haracze za za pomniki taki kapłan powinien być usunięty z parafi i to szybko przez biskupa
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
Masz racje. Ten ksiądz to prawdziwa porażka. Ludzie z Mierzeszyna uciekają od niego do Przywidza. Powiedzieć, że jest psycholem to mało. Szkoda mi tylko ludzi, którzy ulegają mu i wielbią go. To nie ksiądz tylko ksiądz- bez powołania. Zwykły cham, który ubrał sutannę i udaje sołtysa. Precz z takimi ludzmi z mojego Mierzeszyna.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Oraganizuje wycieczki i dobra z tego ma kase a z kim on się rozlicza za poniesione kosztu wycieczki ???to jest prawdziwy materialista pazerny cham
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Osowa

Zdjęcia do dokumentów - gdzie? (3 odpowiedzi)

Gdzie w Osowej zrobię zdjęcia do dokumentów?

do góry