Widok

księgowa, gdynia lub okolice

Jak w temacie, szukam dobrej księgowej z Gdyni lub okolic
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecam biuro rachunkowe EFEKTA i Panią Ewę Horak. To bardzo dobra księgowa, która prowadzi rachunkowość w mojej firmie od samego początku jej istnienia, i z ręką na sercu moge powiedzieć, że robi to wręcz fenomenalnie :)
Ja polecam tam, gdzie sama korzystam. Od 2 lat księgowość mi robi Tax Care i jak dotąd nie miałam nic do zarzucenia. Cenowo też.
A tak z ciekawości zapytam dużo płacisz za księgowość u nich? Sama rozważam księgowość zdalną, bo księgowa z której usług korzystam ma tyle firm, że jak pytam o dokumenty to oddzwania po kilku godzinach jak się do nich dogrzebie, a ja muszę czekać jeśli nie mam kopii czegoś u siebie.
Niedużo, mam abonament za półtorej stówki i nic mnie więcej nie interesuje z opłat. Kontaktuję się telefonicznie albo mailem, jestem na bieżąco. :)
A gdzie u nas jest oddział? Dobra cena.
Oddział Tax Care mamy w Gdańsku przy Al. Grunwaldzkiej.Nie pamiętam numeru, ale to znajdziesz w necie.

Sama korzystałem kiedyś z usług Biura Rachunkowego Macieja Godlewskiego z Gdańska i jestem zachwycona podejściem do klienta i rzetelnością pracy. Pomagają w każdej sytuacji nawet tak jak mi się wydawało w moim położeniu beznadziejnej. Polecam dla zainteresowanych :)
do góry