Widok

kto jest bratem Oli Cichoszewskiej?

no, ja chciałam powiedzieć, że ja się zastanawiam, kto jest bratem Oli Cichoszewskiej, bo ona mi się w szkole chwaliła, że on przeszedł cały harpagan i ja mu BARDZO chciałam pogratulować, bo to chyba magik jakiś czy cuś
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tej edycji harpagana nikt oficjalnie nie przeszedł (przebiegł)!!
Jeśli naprawde chcesz mu pogratulować to przekaż mu również gratulacje (jeśli przeszedł wcześniejsze edycje)
ALE JEŚLI JESTEŚ TYLKO WŚCIPSKĄ ''KOLEŻANKĄ'' TO UCIEKAJ Z TEGO FORUM JAK NAJSZYBCIEJ!!!!!!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie jestem wścibską koleżanką, tylko po prostu mam niedokładne wiadomości. Ale podobno 4 osoby zmiescily sie w limicie czasu,tylko nie zaliczono im jednego z punktow. Pozdrawiam, a brata Oli nadal szukam...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Owszem zgadzam się z tobą
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Na którymś z harpaganów ponawigowałem jakiegoś jakuba C. z sukcesem do mety, ja go ponawigowałem, a on mnie odsrawił przed metą, nie mam żalu, bo szedłem a raczej kulałem do mety, w innych okolicznościach ja bym był górą (he he co za skromność). Rozpisałem się, a to było tak dawno, że nieprawda.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Sorry Kazig ale nie łącz sytuacji, którą opisujesz z moim nazwiskiem, które w tak zadziwiających okolicznościach zaistniało na forum Tak się składa ,że dotychczasowe Harpagany przechodziłem sam lub z kumplem i zapewniam Cię że nikt za nas nie nawigował a tym bardziej na finiszu.Ponadto porzucanie (nie ważne czy kobiet czy kumpli na Harpaganie ) to nie mój styl.Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0