Widok

kto sprowadzi auto z USA

Motoryzacja Chełm Temat dostępny też na forum:
Witam! szukam opinii lub osób które mogłyby polecić firmę która sprowadza auta z USA
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polamer do nich zadzwoń powiedzą Co co i jak
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Ja moge
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Sam możesz sprowadzić, po co Ci pośrednik. Wybierasz auto na aukcji płacisz i czekasz 6-8 tyg. na kontener z USA do Gdynia. W Gdyni podjeżdżasz z lawetką płacisz cło i inne daniny i jesteś szczęśliwym posiadaczem auta z Ameryki. Korzystaj tylko z dużych portali aukcyjnych a nie prywatnych handlarzy. Widziałem nawet reklamy takich firm w necie które w ramach zakupu organizują transport do Europy itp, oczywiście Ty za to płacisz.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

Samochody z USA muszą być sprawdzone, istnieje duże ryzyko. To wymaga profesjonalisty.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Po co ci pośrednik za dużo kasy masz kupujesz na aukcji i czakasz na kontyner
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Mogę Panu sprzedać auto z USA - jest już dostępne w Trójmieście.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mam znajomego, który ma auto sprowadzane z USA na sprzedaż - a dokładnie Chevrolet Camaro. Pojazd z wyższej półki, dla całej rodziny. Jak coś to mogę dać namiar.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Dużo jest handlarzy którzy mają pełne place z autami ze stanów google
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

PlusExpress
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja gorąco polecam pośrednika MOTO-CAR http://importzusa-motocar.pl/ , z którego usług korzystałem już zarówno przy sprowadzaniu auta, jak i części z USA. Służą także poradą w zakresie przygotowania odpowiednich dokumentów i wyjaśnią wszelkie istniejące wątpliwości.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Moze pan napisać e-mail.
Wszystko wytłumaczę. Mam doświadczenie w prowadzeniu około 35 samochodów.
juriy.lawyer@gmail.com
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Na drogach Trójmiasta

Fotoradar (3 odpowiedzi)

Czy w Sopocie w tunelu ul Powstańców Warszawy przy Sheratonie jest fotoradar ? Jadąc w kierunku...

[Gdzie?] Uzywane auto w miare uczciwie? (25 odpowiedzi)

Szukam uczciwego salonu w Trójmieście, gdzie mozna kupic uzywane auto i zostawic w rozliczeniu...

PANEK (4 odpowiedzi)

Poszukuję osób poszkodowanych! przez firmę Panek, w ten czwartek w Gdańsku będzie nagrywany...

do góry