Widok

kto sprowadzi auto z USA

Na drogach Trójmiasta Motoryzacja Temat dostępny też na forum:
Witam! szukam opinii lub osób które mogłyby polecić firmę która sprowadza auta z USA
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polamer do nich zadzwoń powiedzą Co co i jak
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Ja moge
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Sam możesz sprowadzić, po co Ci pośrednik. Wybierasz auto na aukcji płacisz i czekasz 6-8 tyg. na kontener z USA do Gdynia. W Gdyni podjeżdżasz z lawetką płacisz cło i inne daniny i jesteś szczęśliwym posiadaczem auta z Ameryki. Korzystaj tylko z dużych portali aukcyjnych a nie prywatnych handlarzy. Widziałem nawet reklamy takich firm w necie które w ramach zakupu organizują transport do Europy itp, oczywiście Ty za to płacisz.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

Samochody z USA muszą być sprawdzone, istnieje duże ryzyko. To wymaga profesjonalisty.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Po co ci pośrednik za dużo kasy masz kupujesz na aukcji i czakasz na kontyner
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Mogę Panu sprzedać auto z USA - jest już dostępne w Trójmieście.

Mam znajomego, który ma auto sprowadzane z USA na sprzedaż - a dokładnie Chevrolet Camaro. Pojazd z wyższej półki, dla całej rodziny. Jak coś to mogę dać namiar.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Dużo jest handlarzy którzy mają pełne place z autami ze stanów google

PlusExpress

Ja gorąco polecam pośrednika MOTO-CAR http://importzusa-motocar.pl/ , z którego usług korzystałem już zarówno przy sprowadzaniu auta, jak i części z USA. Służą także poradą w zakresie przygotowania odpowiednich dokumentów i wyjaśnią wszelkie istniejące wątpliwości.

Moze pan napisać e-mail.
Wszystko wytłumaczę. Mam doświadczenie w prowadzeniu około 35 samochodów.
juriy.lawyer@gmail.com

Inne tematy z forum Chełm

Jaki internet? (6 odpowiedzi)

Kto z was może mi doradzić na jakiego dostawcę internetu w Chełmie najlepiej się zdecydować?

Stary Chełm, jak się mieszka? (4 odpowiedzi)

Cześć. Chciałam się dowoedzieć jak się mieszka na starym Chełmie tj.okolice Worcella. Jak...

Wesele bez disco polo (7 odpowiedzi)

Witajcie, moje pytanie jest następujące, jak widzi Wam się wesele bez disco polo? Zastanawiamy...

do góry