Widok

które oponki...?

Które z wymienionych opon polecilibyście na nasze trójmiasto i okolice (oczywiście nie na asfalt ;) :
1. Schwalbe NobbyNic
2. Continental Mountain, Race lub Speed King
3. Tioga Red Phoenix
4. Maxxis CroosMark

każdy z wymienionych modeli poza Tiogą występuje w rozmiarze 26x2.1 i w wersji zwijanej waży w ok 490g. Tylko które wybrać? Najbardziej "korcą" mnie Continental-e jednak nie mam pojęcia która z wersji będzie najodpowiedniejsza - ponadto słyszałem że strasznie szybko znika bieżnik... :/

na złodzieju czapka GORE ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To była taka przenośnia. Ale przepraszam nie chciałem urazić :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Właśnie pozbyłem się Mountain Kingów w wersji SS z przebiegiem 3650km, z tego około 1500 w terenie. Środek wytarł sie i zaczęły brać wszystkie szkła. Bieżnik z boku nadal nadaje sie do jazdy terenowej. Przesiadłem sie na drutowe Speed Kingi i mam nadzieje na przynajmniej kolejne 3500km spokoju :-).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry