Widok

kultura osobista??

Obsłudze klubu naprawdę nie zależy na klientach.Jesteśmy klientami klubu od początku jego istotnymi lecz jak widać na nasze nieszczęście z zbyt małą częstotliwością pojawiamy się w w/w klubie ponieważ nie zasługujemy na traktowanie z szacunkiem. Pani za barem- w podeszłym wieku swoją sympatię do klienta okazuję wyśmiewając innych!! byłam świadkiem takiej sytuacji.Młodzi kelnerzy nie potrafią robić drinków- tych bardziej skomplikowanych. Selekcja przez Panią w tlenionych włosach polega na oszacowaniu odzieży i biżuterii i ewentualnym wejściem do klubu, z miną jakby stała tam za karę,zero uśmiechu wręcz przeciwnie, mąż takiego problemu nie miał ponieważ zapłacił 20zł. Wiemy że celem klubu jest indywidualność oraz zabawa w odpowiednim gronie lecz tego samego wymagamy od klubu do którego niegdyś lubiliśmy chodzić,lecz po ostatnich incydentach podziękujemy.
Moja ocena
Unique Club Sopot kategoria: Kluby, dyskoteki
obsługa: 1
 
klimat i wystrój: 3
 
przystępność cen: 2
 
ocena ogólna: 2
 
2.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
ostatnia wizyta w klubie Unique z moimi znajomymi byla bardzo przyjemna. Jak zawsze z reszta. Nie wiem o co sie tu czepiaja moi przedrozmowcy.. Ja do klubu ide dla relaksu, zeby zostawic na parkiecie stres calego tygodnia. wybieram miejsce, w ktorym bede bawic sie bezpiecznie i na poziomie ale widze ze to malo popularne podejscie?! Ci co tak pisza i obsmarowuja klub chyba ida do klubu, zeby sobie odbic zyciowe frustracje i popiescic ego. Kto powiedzial ze w klubie wszyscy sie musza klaniac w pas i uslugiwac. Dobry serwis polega na obserwacji i reakcji a nie plaszczeniu sie.. Polecam wyluzowanie i korzystanie z weekendowych chwil relaksu!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
DOBRY SERWIS polega na zdobyciu klienta i obsłudze NA POZIOMIE KLUBU najwyraźniej poziom barmanek i manów oraz selekcjonerki robi z klubu nie unikalny jak był do niedawna lecz przeciętną potupanę!! obsługa ma zbyt wygórowane ego aby postępować z zasadami w wybranej pracy jak w/w starsza Pani za barem. Personel jest wizytówką klubu a na dzień dobry wita nas tleniona blondyna z grymasem na twarzy żałosne.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry