Widok

kupię Toyotę

Wesele Temat dostępny też na forum:
hej, szukam Toyoty, czy ktoś ma do sprzedania lub zna kogoś kto ma?

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no to super!!!!!!!!:)))

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hej, Toyota zarezerwowana, czekamy na papiery, mają być w poniedziałek, dzięki różyczko !!!!!!!!!! i dziękuję za zaproszenie do klubu :)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jak już będziesz miała toyotkę zapraszam do klubu. Wczoraj mieliśmy nawet krótkie miłe trójmiejskie spotkanko.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no to czekam na wiesci o toyocie :)

nie, kolezanka ma tam slub, ja juz po :)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
o 16 jedziemy ją sprawdzić w salonie Toyoty - dam znać - Ty masz teraz ślub w Bernardzie?

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
czekam na wiesci
buziczki
pa

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
zbieram się powoli, dam znać później - dziękuję Ci różyczko

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
srebrna tez ladna :)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
w anonsach były te 2 o których ty pisałaś, a na kolejnych stronach jeszcze dwie i to zwykła, nie kombi, srebrna, na maxa chcieliśmy czarną, ale jak się nie ma co się lubi ...

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no trzymam trzymam :)))

a jaka? kombi? i jaki kolor?

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a kto jak nie Ty, hehe :) to trzymaj kciuki w wolnej chwili, mój mąż pojechał z jakimś fachowcem ją jeszcze raz sprawdzić

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
heheheh, wole to "dzieki" bo jak "w praniu" wyjdzie (nie daj Boze oczywiscie) cos nie tak z tym autem to ja za to "bekne" heheh

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dokładnie, ale jak kupimy tę z rana to będzie PRZEZ CIEBIE, hehe, a właściwie dzięki Tobie :):):)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
glupio ze w necie w anonsach sa inne ogloszenia a w gazecie inne nie? trzeba sledzic stronke i jeszcze leciec po gazete

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
z anonsów dzisiaj rano oglądaliśmy jedno i nawet nawet, ale nie podjęliśmy jeszcze decyzji

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hej :) i co? jakas lipa z tymi autami?

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wątek nadal aktualny

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a nie ma sprawy, w gazecie sa inne oferty niz w necie, wiec warto kupic :)na corollach sie nie znam wiec napisalam to co oni tam w tych ogloszeniach :)
zycze szybkiego znalezienia
pozdrawiam

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dzięki, wychodzę już z pracy to kupię gazetę, jestes kochana, pierwsza to benzyna, ale druga to diesel, dzięki raz jeszcze

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
pierwsza -
1.4
75tys km
czarny metalik
I wlasciciel
serwisowana
ABS
AC
stan idealny
Gdynia


druga-
d4d
98tys km
srebrny metalic
klimatronic
4x es
el
4xpp
cz
wk
abs
4 drzwi
rm
sprowadzony
ks serwisowa
100% bezwypadkowy
stan idealny
czysty zadbany
bolszewo


jest jeszcze jedna za 39900 ale niewiadomo jaka i jaki kolor

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry