Widok

kupię meldunek tymczasowy w Gdańsku

Dom i mieszkanie Temat dostępny też na forum:
witam,
potrzebuję kupić meldunek tymczasowy w gdańsku, powód: rejestracja w urzedzie pracy, właściciel mieszkania które wynajmuje nie chce się zgodzić, a ja musze miec meldunek, żeby sie zarejestrować w urzedzie pracy, powazne oferty proszę na maila: ania.karmelka@gmail.com
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 6
Serio? Szwindel lv hard gratulacje :)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
-załatw sobie tbs ,bedziesz miala meldunek,nikt normalny nie zamelduje u siebie obcej osoby niestety,z wyjatkiem zadluzonego (meldunek na stale) mieszkania ,ale wtedy automatycznie komornik zaczyna scigac ciebie.
tbs gdansk +/- 60.000 pln.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wysłałem wujka do UP bez meldunku bo też miał obawy że go nie zarejestrują. Zarejestrowali bez problemu.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
ale tutaj chodzi o to aby zameldowac sie za mgliste pieniadze i tak zatruwac zycie aby:
1) wlasciciel zaplacil Ci za zgode na wymeldowanie
2) uprzykrzanie zycia wlasiccielowi aby zszedl z tego Swiata i przejecie mieszkania

Sposob znany w Wawie i innych duzych miastach.

Tu inne ogloszenie tej samej osoby ze Slupska z 6.03.2016.

Mieszkanie 32m 2 Pokoje Do Wynajęcia
Witam, mam do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe z oddzielną kuchnią i toaletą w dobrze skomunikowanej części miasta przy ul. Piłsudskiego. Mieszkanie znajduje się w starym budownictwie. Mieszkanie ma dwa oddzielne pokoje nieprzechodnie.Częściowo umeblowane. W pokojach łóżka i szafy/komody. W kuchni kuchenka, w mieszkaniu jest również pralka. Brak lodówki. W przedpokoju pojemna szafa. Okna plastikowe. Wynajem:850 zł+ Niskie opłaty eksploatacyjne, czynsz do spółdzielni ok 130 zł+dodatkowe opłaty eksploatacyjne. Ogrzewanie gazowe, ale mieszkanie posiada nową instalację i oszczędny piecyk z regulowaną temperaturą. Interesuje mnie wynajem długoterminowy. Wymagana kaucja przed podpisaniem umowy w wysokości 1000zł. Preferuję umowę najmu okazjonalnego. Proszę o kontakt mailowy. ania.karmelka@gmail.com

tu inne polaczone z windykacja

22:57
Annaa34
witam serdecznie.
mam problem z firmą windykacyjną : SECAPITAL
a mianowicie, wpłaciłam im prawie 600zł na konto...,
dziwna sprawa, bo po prostu pomylilam rachunki,
nie patrząc na kwitek wziełam i wpłaciłam, robiąc porządki zauważyłam, że to jest coś conajmniej dziwnego, zerknełam pamięcią wstecz wszystkie dokumenty przewertowałam i nic, nie ma co by mogło mnie niepokoić, nie mogę nigdzie znaleźć numeru tel. kontaktowego do tej firmy.
Czy miał ktoś podobną sytuację? niepokojąca jest ta sprawa, bo 600 to nie mało, a poza tym dlaczego miałabym płacić za nic...
proszę pilnie o pomoc, bo nie wiem jak mam się zachować.
będę bardzo wdzieczna.
ania.karmelka@gmail.com
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1
do góry