Widok

kupię suknię

Wesele Kupię Temat dostępny też na forum:
Wypatrzyłam 2 piękne suknie- jedna z kolekcji Papilio nr 702, druga Odette(102) z kolekcji Solange obie dostępne w salonie Beauty we Wrzeszczu, niestety nie stać mnie aby kupić z salonu, poszukuję więc używanej. Bardzo proszę o kontakt.
aga
agaank@o2.pl

aga
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
aaaaaaa papilio to moja upatrzona suknia!!

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
na kiedy ja chcesz? po 31 sierpnia jedna z forumek bedzie ja sprzedawala. mozesz tez uszyc np w lanetti to pewnie zaoszczedzisz tysiaka :P

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Potrzebuje na 1 wrzesnia, bylabym wdzieczna na namiary tej dziewczyny i dzieki za rade!

aga
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja będę miała do sprzedania cornelia z kolekcji solange po 15 czerwca.

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
to ja bede chciala sprzedac papilio 702.slub mam 31 sierpnia,wiec jesli potrzebujesz na 1 wrzesnia tego roku,to raczej nie da rady...chyba,ze mowa o 2008?

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie, niestety tego roku :-( Szkoda bo chyba bardziej mi sie ta podoba. Wydawalo mi sie ze sluby sa tylko w sobote, moga byc tez w piatek? Pozdrawiam.

aga
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ano moga!i jakie upusty dostajemy!przy praktycznie kazdej rzeczy, ktora zalatwiamy,dostajemy znizki tylko dlatego,ze to piatek.no i dwa dni na poprawianie nam zostaja...

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a sukienka jest naprawde sliczna i bardzo bardzo wygodna-najlzejsza chyba ze wszystkich,ktore przymierzalam.moze zastanow sie nad wypozyczeniem?to chyba bylo 1300 zl + 500 kaucja.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A czy ewentualnie mogłabym Cie poprosic o mozliwosc sfotografowania tej sukni jak ją kupisz? bo w salonie mi nie pozwola :-( Moze zdecydowalabym sie na uszycie w lanetti jak by nie wyszlo bardzo drogo.

aga
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no wlasnie...wszyscy mnie o to prosili,a ja zapomnialam.tak bylam podekscytowana ta kiecka i jej kupnem,ze zupelnie mi to z glowy wylecialo.teraz najwyzej moge ci przeslac zdjecie pod koniec maja,bo wtedy ja odbieram...ale radzilabym sprobowac podczas przymiarki zapytac panie z beauty,czy mozna cyknac fotke.widzialam inne dziewczyny,ktore tylko przymierzaly i pozwolono im robic zdjecia.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ostatnio bylam z kolezanka i jej odmowily wiec sama krepowalam sie zapytac. A czy moglabys mi przyslac zdjecia pod koniec maja? Bede miala jeszcze 3 m-ce na uszycie i moze sie zdecyduje jak jeszcze nic do tego czasu nie wymysle :-)

aga
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no widzisz,widocznie zalezy na kogo sie trafi.nie ma sprawy,przesle w maju.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
przypomnę się w maju :-) Dzięki

aga
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzirwczyny, jeśli podoba Wam się styl Papilio, będę miała do sprzedania arinę. Jest cudowna, lekka, złotawa, pięknie modeluje sylwetkę.

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witaj
Ja szyje w lanetti, sukienkę na wzór odette z salonu beuty we wrzeszczu. Moja sukienka bedzie miala inna koronkę niż ta w beuty, wydaje mi sie duzo ładniejszą, jest bardzo delikatna i wyszywana koralikami, bardziej zbliżona do tej sukienki którą szyje sobie tonya. Koszt uszycia mojej sukni z boleriem to 1800 zł, cena uzależniona od koronki. ślub mam 25.08.07. Bede chciała ją przedać po ślubie. suknia bedzie szyta na wzrost 160+obsas, a rozmiary jeszcze nie wiem moze suchdne;-))))). Ja narazie rozmiar 38/40.Pozdrawiam
mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
koronka podobna do papilo co ma upatrzoną tonya, a nie szyje, przepraszam za pomyłkę.
mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a czy ta odette ktora mierzylas w salonie beauty byla ci dobra czy duza czy mala?? mi sie tez ten model podoba i chyba ja wypoaycze ale jakbysmy mialy podobne wymiary - mi ta w beauty byla dobra - to bym chetnie odkupila. pozdrawiam

image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wydaje mi sie ze była dobra jesli chodzi o wymiary, tylko za długa. Ja szyje na 160
mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziewczyny a gdzie miesci sie firma Lanetti? macie moze ich www?

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja szyje ją dopiero w czerwcu. Jak bedzie gotowa przesle fotki na emeila lub bedzie mozna ja zobaczyc w lanetti pod koniec czerwca jak juz bedzie gotowa. Sprzedam ja napewno po ślubie, mam nadziej ze znajdzie sie chetny. Koronka z której bedzie szyta jest śliczna i deliktana ( nie jest taka gęsta) i ma pekne wykonczenie
mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
www.lanetti.pl
mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hmmm to troche za krotka mi bedzie mam 170. szkoda, ale chyba wyporzycza ta z beauty

image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
agaank mierzylam odette :) jest bardzo fajna :)) papilio mnie rozczarowala...

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mi się wydała taka kobieca; ale naj podoba mi się zig-zag od farage i te odkryte plecy :-)
pozdrawiam

aga
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
cześć Agnieszko,
a może zainteresuje Cię moja sukienka

http://www.trojmiasto.pl/ogloszenia/ogloszenie.phtml?id_ogl_prez=580436

pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzieki, wlasnie ja obejrzalam, ale szukam dopasowanego fasonu :-( Pozdrawiam,
aga

aga
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Wrzeszcz Górny

sklep z pokrowcami, etui do telefonów (21 odpowiedzi)

Witam! Poszukuje dobrego i niedrogiego sklepu z pokrowcami/etui do telefonów w Gdańsku....

poszukuję rzetelnego i kompetentnego Zarządcy (70 odpowiedzi)

Nasza wspólnota chciałaby zmienić zarządcę, w tej chwili zarządza nami Euroformat ale jesteśmy...

Szukam partnerki do tenisa (4 odpowiedzi)

Do gry we Wrzeszczu.

do góry