Widok

kurs excela w Gdańsku?

Technologie Temat dostępny też na forum:
Witam prosze o pomoc gdzie w gdansku mozna zapisac sie an kurs na Excela podstawy i zaawansowany? dzieki zapomoc
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2
Jeśli nie potrafisz sobie poradzić bez kursu z obsługą tak prostego i intuicyjnego programu jak excel (poza tym excel to tylko część pakietu MS office...) to lepiej nie dotykaj się do komputera, czy nawet do prądu! Tak będzie dla ciebie bezpieczniej!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 40
Twoim zdaniem pewnie excel to tylko zwykłe proste formułki. A tak naprawdę excel ma mnóstwo różnych możliwosci,ktore sa dla przecietnej osoby dosyc skomplikowane: stosowanie zaawansowanych formuł, odniesien do innych arkuszy, dzialania warunkowe (typu jezeli cyfra x jest wieksza lub rowna zero, to ... wpisz błąd), i stosowanie różnego rodzaju makr. A są szczególnie skomplikowane dla osób z małymi zdolnościami matematycznymi.
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 1
Twoja wypowiedź zdradza kolego tylko potwierdza twój absolutny brak znajomości exela. Prawdopodobnie nie znasz nawet 5% możliwości
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 1
jeżeli jesteś du...em nie wchodź na forum....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
szkoda sobie strzepic klawiatury na tego kolesia. On w wielu watkach sie wypowiada tylko by zdenerwowac czlowieka.
Kursy excela na roznych poziomach sa czesto robione przez urzad pracy (fundusze z UE). Trzeba sie przejsc i popytac, bo nie wiem dokladnie jak to sie odbywa.
Powodzenia
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Hej, ja uczestniczyłam w kursie excela zaawansowanego w Warszawie,ale chyba w Gdańsku i innych miastach też sa organizowane. Cały tydzień, cena raczej niska. Mieliśmy swietnego wykładowce. Excel jest takim programem, że samemu jest się cieżko nauczyć, ale jak ktoś pokaże w jaki osob można szybciej filtrować czy tworzyć tabele, to można zyskać wiele czasu.
Polecam stronęhttp://www.gowork.pl tam zakładka kursy/szkolenia -> kurs komputerowy -> excel
Poźniej to już sami sobie znajdziecie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
w razie czego udzielam lekcji z między innymi z exela u klienta w domu godzina to 35zł w przypadku stałych cyklów spotykania się możliwość negocjacji ceny.

pozdrawiam
Studenckie Pogotowie Komputerowe 24h/7dni
Zawsze 35PLN/h niezależnie od skomplikowanego zgłoszenia

e-mail: info@serwis-student.pl
tel: 515-40-40-18
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jeśli nie zależy Ci na certyfikatach to mogę polecić mojego męża. Uczył już kilka osób i 10 h w zupełności wystarczało. Cena 250 zł

tel: 696 956 932
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czyli można się umówić . Ja nic nie rozumiem z Excelu a chętnie bym się nauczyła . Agata
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kurs to można zrobić sobie samemu w domu. Wystarczy odpalić stronę MS i tam są tutoriale.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
albo kupić kursy Excella na CD, nie tak dawno były takie płyty w gazecie -Rzeczpospolitej.
Na początek wystarczy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Excela można spokojnie nauczyć się samemu przy pomocy takich kursów wideo http://strefakursow.pl/kursy/office.html
Również się z tego uczyłam gdy zmieniałam pracę na nową (wymagali w niej znajomości Excela).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja sam się nauczyłem, trzeba tylko poświęcić trochę czasu.

http://helion.pl/kategorie/aplikacje-biurowe/excel
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Można też zapisać się na szkolenie i bardzo szybko przyswoić wiedzę. Zajmie to mniej czasu niż uczenie się samemu - tylko koszt jest większy.

http://www.altkomakademia.pl/szkolenia/i/ms-excel-2010-przeglad-narzedzi-zaawansowanych
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

a patrzyłaś np na akademię biznesu? parę lat wstecz robiłam u nich kurs z pakietu ms office i bardzo sobie chwalę bo wykładowcy w przystępny sposób przekazywali wiedzę,a nie "po łebkach" i traktowali cię jak człowieka, nie łątwą i szybką kasę za pogadankę;) no i catering mieli fantastyczny:D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Chyba ostatnio coś widziałam, ale to trochę po czasie ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

na yt jest pełno tutoriali z nauką excela, nauczyłam się po nich więcej niż na kursie :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

No niby tak, ale no o takich http://www.bpxglobal.com/solution/infor/infor-cloudsuite-industrial/planowanie-i-harmonogramowanie systemach też się dużo mówi, ale jeśli chcesz naprawdę ogarnąć i zrozumieć, to wcale łatwo nie będzie. Wiele "haczyków" poznacie tylko na płatnym kursie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Co? Gdzie? Kiedy?

Gdzie w Gdańsku kupię móżdżek cielęcy? (10 odpowiedzi)

Orientuje się ktoś gdzie w Gdańsku mogę kupić móżdżek cielęcy?

kluby gay'owskie (67 odpowiedzi)

poszukuje dobrego klubu gay'owskiego w 3city, enzym, szpilka... co dalej? help niezbedna...

UE 261 (3 odpowiedzi)

Po nieoczekiwanym opóźnieniu lotu mam do czynienia z kwestią odszkodowania zgodnie z prawem UE...

do góry