Widok

kursy florystyczne w Gdańsku

Przymorze Temat dostępny też na forum:
Witam, poszukuję w Gdańśku kursów florystycznych-dekoratorskich - co możecie polecić, poproszę namiary bikej@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
podłączam się do pytania. gdzie można odbyć takie kursy - kursy po których ma się jakikolwiek papier potwierdzający zdobyte doświadczenia, kursy - po których ma się odpowiednią wiedzę. jeśli możecie proszę podajcie też orientacyjne ceny oraz czas trwania kursów.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tu zajrzyjcie : www.kursy-florystyczne.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja robiłam kurs w szkole, która nazywa się Artelier. Wiem że mają też florystykę..ja byłam na kursie decoupagu i było super. adres tochyba artelier.edu.pl
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
florystyka jest na ap
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kursy również organizuje florystka z http://indigoefd.eu/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Ja polecić mogę szkołę, w której uczyła się moja kuzynka: http://www.akademiaflorystyki.pl . Zajęcia są podobno bardzo ciekawe i, co ważne, o różnym zaawansowaniu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4
Ja widziałam dziś w autobusie reklamę "Żak-a" mają bezpłatny roczny kurs florysty, jest bezpłatny i zastanawiam się jak to wygląda z zajęciami, czy można się czegoś nauczyć i czy samemu kupuje się sprzęty czy materiały na warsztatach są dostępne...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wszystko jest za darmo, a zajęcia są ciekawe ... dla pasjonatów!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja polecam spróbować w cosinusie zrobić roczną szkołę ;) To zawsze dobrze wygląda w CV i dużo można się w takim czasie nauczyć.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam cosinusa, bardzo fajna i dobra szkoła :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam serdecznie szkołę Cosinusa :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Cosinus, super sprawa :D Bardzo polecam to świetna szkoła
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam szkołę cosinus, florystyka jest tam super prowadzona
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja polecam Centrum Doskonalenia Zawodowego. Sama zrobiłam u nich kurs w formie online, dostałam zaświadczenie MEN i od roku pracuję w kwiaciarni. Szkolenie poszło sprawnie i jeszcze fajny rabat przy zapisie dostałam. A z ich materiałów korzystam do tej pory :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Czas wolny

Książki jakie polecacie (3 odpowiedzi)

Witam, Od jakiegoś czasu nie mogę wciągnąć się w żadną książkę. Wystarczy, że kilka, kilkanaście...

narty we Włoszech (3 odpowiedzi)

czesć , szukam towarzystwa do wyjazdu na narty w Dolomity w marcu. Mam fajna miejscówkę , ale nie...

Jak nauczyć się prowadzić sklep internetowy (11 odpowiedzi)

Jestem tutaj nowa, także bardzo proszę o wyrozumiałość Pomagam tacie rozkręcić jego biznes...

do góry