Widok

ul Polna - soltys

witam , pytanie do pana soltysa

Czy prawda jest ze ul polna ma otrzymac na wiosne nawieszchnie bitumiczna czy bedzie to tylko utwardzenie , bo podobno sa na to przeznaczone jakies srodnki

Sa tam takie dziury , ze dzis jedna babka zlamala tam wachacz w swoim aucie, to jest juz szczyt..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czaję !

Jak idziesz i jest napisane sklep to robisz to dosłownie ?
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
:D niezła gra słów !!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ze zrozumieniem :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
grunt, to komunikacja na poziomie ;) Tyle, ze biorąc coś dosłownie można się bardzo zdziwić ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
odbiegacie od tematu!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W święta byłam w Koleczkowie u dzieci, zastała nas zima i droga dziurawa jak ser. Od ulicy Hipicznej strach jeżdzić same dziury. Panie sołtysie trzeba coś zrobić z tą drogą, docelowo zasypać ? te dziury.Pozdrawiam .
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry