ul.ZLOTA i nasze drogi
~sasiedzi
91.224.224.*
(8 lat temu) 24 lutego 2018 o 09:48
Przypominam mieszkancom ul. Zlotej i okolic o zebraniu dzisiaj sobota godznina 16 rog Zlotej i zytniej.Zbieramy podpisy i bedziemy myslec co dalej ,by nie lamac nog.,pozdrawiam.
3
1