Widok

laryngolog dziecięcy

Przychodnia która ma swój sposób działania. Nie ma żadnej informacji, że jest możliwość płacenia za wizyty. Mają podpisaną umowę z NFZ i tak umawiają.Terminy do Pana doktora są bardzo długie. Trzeba się uzbroić w cierpliwość.
Doktor ma wspaniałe podejście do dzieci. Ale tutaj chyba się na tym kończy.
Lekarz przyjmuje w trakcie godzin pracy NFZ prywatnie. Przychodzą ludzie i na beszczelnego "wpychają się" bo lekarz kazał im tak przyjść. Panie w rejestracji udają na początku, że nie wiedzą o co chodzi, ale jak zaczyna się większa ilość rodziców denerwować to usłyszeliśmy, że musimy się jakoś podzielić bo lekarz też przyjmuje prywatnie. Ciekawe czy dyrektor przychodni o tym wie. Jestem w stanie zrozumieć to, ale w momencie gdy Ci pacjenci z NFZ są najpierw przyjęci a nie, że w pierwszej kolejności idą Ci prywatni. Poza tym nie wiem czy przychodnia wie, że istnieje coś takiego jak ZIP i można skontrolować na co są brane nasze pieniądze i tu generalnie przychodnia dostaje pieniądze za coś co w ogóle nie było wykonane podczas wizyty. Dobrze, że mamy możliwość zgłoszenia nieprawidłowości - mam mieszane uczucia bo lekarz jest super, ale to są w końcu nasze pieniądze....
Moja ocena
obsługa: 4
 
oferta: 3
 
jakość usług: 4
 
wyposażenie: 4
 
czas oczekiwania: 2
 
ocena ogólna: 3
 
3.3

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
A zgłosiłaś do NFZ? Tylko oni są w stanie skutecznie zdyscyplinować przychodnię i skończyć z tym skandalicznym łamaniem praw pacjenta - pisanie na forum niczego nie załatwi.
To tak, jakby kierowca autobusu na Ujeścisko zabrał po drodze "łebka" i najpierw zawiózł go do Sopotu (prywatnie czyli za kasę), a dopiero potem pojechał na Ujeścisko wioząc tych, co mają bilety.
Czytając rozliczne wpisy ciągle mam wrażenie, że pacjenci godzą się być załatwiani byle jak, bez szacunku, jak motłoch, bo nie widzę żadnych wpisów o zgłoszeniu swoich uwag do NFZ.
Skoro nikt nie próbuje niczego zmienić, nie dziwcie się, że jest jak jest .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Po to jest forum aby opiniować . Natomiast co kto ma robić pozostaje wyłącznie w gestii osoby piszącej opinię.
Mnie natomiast również nie odpowiadają lekarze i obsługa w przychodni na Czeremchowej i dawno się stamtąd wypisałem. Wszyscy tam pracujący robią wrażenie jakby za karę tam pracowali.O profesjonalizmie już nie wspominając.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry