Widok

łatanie dentki

czy warto łatać dziewięcioletnią dentkę?
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 1
nie, ale pieniądze zamiast na dętkę, to przeznacz na logopedę
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 10
Nie warto :)

Łatanie miało sens 20 i więcej lat temu jak dętki były towarem deficytowym lub trudnodostępnym czy drogim, a obecnie to jedynie na trasie lub jakiejś wycieczce. Poza tym jak wyżej - stara dętka jest już dosć zmęczona i prawdopodobieństwo kolejnych uszkodzeń jest bardzo wysokie.
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 1
Stara dentka morze pęc ;) Cokolwiek miałoby to znaczyć 10-letnia dętka nie jest warta naprawiania.
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 0
nowa dętka kosztuje max 10 ziko, a taka stara moze znowu pęc i to szybko, polecam kupno nowej ;)
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry