~QVR
109.241.195.*
(11 lat temu) 14 sierpnia 2014 o 21:37
Nie warto :)
Łatanie miało sens 20 i więcej lat temu jak dętki były towarem deficytowym lub trudnodostępnym czy drogim, a obecnie to jedynie na trasie lub jakiejś wycieczce. Poza tym jak wyżej - stara dętka jest już dosć zmęczona i prawdopodobieństwo kolejnych uszkodzeń jest bardzo wysokie.
11
1