Widok

leczenie zębów w narkozie u dziecka

Witam
Leczyłam w klinice ząbki u 4-letniej córki pod narkozą. Obsługa profesjonalna i przemiła, czas oczekiwania krótki. Miałam problem, aby znaleźć kogoś, kto wyleczy zęby pod narkozą, a tu się udało. Wyleczono córce 10 ząbków za jednym zamachem pod narkozą i jestem bardzo zadowolona. Z ręką na sercu mogę polecić klinikę rodzicom małych dzieci do leczenia ząbków pod narkozą. Dodam, że w przypadku córki nie było innego wyjścia, niż leczenie pod narkozą i wcześniej próbowaliśmy wszystkiego. Dzwoniłam do bardzo wielu dentystów w pomorskim i pytałam o zabieg pod narkozą i tylko w Clinice Medica udało mi się umówić na leczenie ząbków pod narkozą. Polecam. Justyna
Moja ocena
obsługa: 6
 
oferta: 5
 
jakość usług: 6
 
czas oczekiwania: 6
 
przystępność cen: 5
 
ocena ogólna: 6
 
5.7

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 5
Matko! 4-latce - 10 zębów -pod narkozą. Zgrozo!!! Horror jakiś!
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 18
Ludzie, nie traktujcie narkozy jak tabletki z witaminą!!! A oprócz tego, połowa popsutych zębów u czterolatki - to czym ją żywisz? Landrynkami z colą?
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 29
Nie masz pojęcia o czym piszesz, córka była pod stałą opieką stomatologa i nie wie co to landrynki i cola. Daruj sobie i nie oceniaj kogoś, jeśli nie wiesz jak dziecko cierpi z bólu zębów. Próbowaliśmy wszystkiego, leczyliśmy zęby na siłę, gdzie cud znaleźć dentystę, który podejmie się leczenia na siłę u piszczącego i wyrywającego się dziecka. Podejrzewam, że nie masz dzieci i nie wiesz co piszesz. Musiała byś to przeżyć, aby zrozumieć i zaznaczam, że nie była to moja fanaberia, tylko absolutna konieczność dla dobra dziecka.
popieram tę opinię 59 nie zgadzam się z tą opinią 5
Mam dzieci i to dwoje. Gdy tylko skończyły 2 lata, regularnie z nimi chodziłam na kontrolę. Dzięki temu oswoiły się z dentystą. Gdy pojawiły się pierwsze ubytki, spokojnie dały sobie wyleczyć ząbki, gdyż to nic nie bolało. Skoro Twoje dziecko od razu krzyczało i się wyrywało, zastanów się, czy w Twojej postawie nie było coś takiego, co spowodowało strach przed dentystą. Poza tym nadal uważam, że popsuta połowa zębów w ciągu 3 lat od wyrżnięcia się nie świadczy dobrze o sposobie odżywiania dziecka. Skoro nie je landrynek, to może ma dietę zbyt ubogą w wapń. Nic nie dzieje się bez przyczyny.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 39
Pani Justyno wiem o czym Pani tu pisze i co Pani przeżywa ponieważ mam ten sam problem z synkiem. Gdyby zgromadzeni tutaj poczytali odrobinę literaturę medyczną wiedzieli by że próchnica mleczaków to nie tylko wynik picia coli i jedzenia landrynkę ale też przypadłość małych dzieci i uwarunkowania genetyczne przyzębia. Niestety w moim mieście nikt nie leczy ząbków w narkozie więc staramy się łagodzić ból wszelkimi sposobami a krytykować jest łatwo kiedy człowiek nie spotka się z takim problemem.
popieram tę opinię 30 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nikt nie pytał Cię o zdanie... Autorka postu dodała jedynie opinię, więc nie wiem po co się produkujesz.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 7
Zazwyczaj nie komentuję. Tym razem jednak myślałam że z krzesła spadnę. Trudno się dziwić czemu autorce postu ciężko było znaleźć lekarza który by się podjął tak ryzykownemu zabiegowi. Biedne dziecko, bardzo mi go szkoda...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 13
Każdy zabieg to ryzyko, ale bez przesady to nie chirurgia urazowa:) Trzeba dobrego lekarza stomatologa i anestezjologa i wszystko pod kontrolą.
popieram tę opinię 19 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry