Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
do rzecznika praw pacjenta wątek zamknięty LEKARZ NIE PROWADZI KARTY CHOROBY PACJENTA.MIMO UMÓWIENIA SIĘ Z WYPRZEDZENIEM...
~ANNA
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 7 lutego 2010

Doktor jest na bierzaco z nowosciami, komunikatywna , otwarta na sprawy pacjenta, pomocna i ludzka wątek zamknięty Pani Ewa jest lekarzem bardzo otwartym, ludzkim o życiowym podejściu do...
~Magdalena
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 3 sierpnia 2009

i tak i nie wątek zamknięty lekarz dobry, choć wysłała mnie na wizytę do endokrynologa z wynikami (w tej...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 7 czerwca 2009

nie ma idealnych pacjentów ;)) wątek zamknięty Polecam dr Kujawa ;)) Trafnie rozpoznaje problem pacjentki,stara sie pomóc...
~wierna pacjentka
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 6 kwietnia 2009

Polecam wątek zamknięty u dr Kujawy prowadzilam ciaza. Byla to ciaza wysokiego ryzyka ze wzgledu na...
~gdańszczanka
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 30 stycznia 2009

Nie,nie i jeszcze raz NIE wątek zamknięty Trafiłam do pani doktor Kujawy w 6 tygodniu ciąży i szok!!!! Zero karty...
~Sandra
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 3 listopada 2008

DR KUJAWA wątek zamknięty Bardzo polecam dr Kujawę wszystkim kobietą, jest niezwykle delikatna, ciepła...
~Miśka
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 27 października 2008

Pozytywna wątek zamknięty Wielkim udogodnieniem jest możliwość konsultacji telefonicznej, gdyż pozwala...
~Elżbieta K.
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 24 października 2008

Zdecydowanie polecam wątek zamknięty P.doktor Kujawa leczy mnie od wielu lat. Poza tym, że jest bardzo dobrym...
~KASIA
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 22 października 2008

nie polecam nikomu nawet wrogowi.. wątek zamknięty Opowiem co mi sie przytrafilo bo to juz jest poprostu skandal.Takich lekarzy...
~ALA
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 15 października 2008

Bardzo polecam!!! wątek zamknięty Dzięki Pani doktor urodziła się moja córeczka, a teraz druga jest w drodze....
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 13 października 2008

polecam wątek zamknięty Może i ja dopisze się na temat pani dr Kujawy. Miałam problemy...
~pacjentka
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 13 sierpnia 2008

kasa kasa kasa i tylko kasa.... beznadziejna wątek zamknięty Bylam wyczekalam sie w zatloczonym korytarzu, jak juz sie doczekalam...
~K
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 27 lipca 2008

polecam wątek zamknięty Jestem pacjentka dr Kujawy od kilku lat. Mila rzeczowa stara sie przystepnie...
~mari
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 1 lipca 2008

Nie polecam dr Stefanowicz- Kujawy wątek zamknięty Korzystałam z usług p. dr kilka razy, zawsze prywatnie. Mimo to nigdy nie...
~MS
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 30 czerwca 2008

TRAGEDIA wątek zamknięty PANI DR BYŁA BARDZIEJ ZAINTERESOWANA RURĄ DO KOMINKA KTÓREJ SZUKAŁA PODCZAS...
~LW
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 25 czerwca 2008

BEZNADZIEJA!! wątek zamknięty BYLAM Z WIZYTA U DR KUJAWY . ZWYKLY LEKARZ GINEKOLOG POWIEDZIAL MI ZE MAM...
~MALINA
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 2 czerwca 2008

Polecam!!! wątek zamknięty Jestem pacjentką dr kujawy i bardzo polecamctego kompetentnego lekarza....
~Martyna
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 2 czerwca 2008

dr Kujawa wątek zamknięty Mało konkretna załatwia w czasie wizyty 150 innych spraw, opowiada o różnych...
~karolina
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 26 grudnia 2007

Dr Królikowska wątek zamknięty Dr Królikowska prowadziła moją pierwszą ciążę, która była zagrożona. Dziś...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 26 czerwca 2007

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
50

postów

46

wątków

do góry