Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Dr Piskulak Najlepszy ! wątek zamknięty Świetny fachowiec! Nie wyobrażam sobie chodzić do innego ginekologa! Doktor...
~Paulina
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 11 stycznia 2013

Najlepszy! wątek zamknięty Świetny lekarz , niesamowity profesjonalista , bardzo przystępne ceny. Zawsze...
~Paula
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 11 stycznia 2013

super lekarz wątek zamknięty polecam dr.piskulaka super lekarz odpowiada na wszystkie nawet te głupie...
~eda
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 6 stycznia 2011

WSPANIAŁY LEKARZ!!! wątek zamknięty WSPANIAŁE PODEJŚCIE DO PACJENTA,ZROZUMIALE I RZETELNIE WYTŁUMACZY HISTORIĘ...
~AGA
1

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 23 października 2009

CUDOWNY SPECJALISTA! wątek zamknięty U PANA DOKTORA MAM PRZYJEMNOŚĆ LECZYĆ SIĘ JAKIŚ CZAS.ZAWSZE Z PEŁNYM...
~BAŚKA
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 27 października 2009

WSPANIAŁY LEKARZ wątek zamknięty TAKICH LEKARZY JAK PAN DOKTOR TO ZE ŚWIECĄ SZUKAĆ,PRAWDZIWY LEKARZ Z...
~AGA
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 27 października 2009

OlaSKS - opinia wątek zamknięty Polecam Wszystkim przyszłym Mamą!!!!
~OlaSKS
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 7 sierpnia 2009

polecam wątek zamknięty Pan doktor bardzo cierpliwy i spokojny, co podczas prowadzenia ciązy jest...
~Ewa
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 30 marca 2009

ludzki lekarz wątek zamknięty Dr Piskulak prowadził moją drugą ciąże i bez porównania lepiej mi wszystko...
~Magda
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 3 marca 2009

profesjonalizm i perfekcja wątek zamknięty w koncu ktos kto nie ignoruje tego co sie mowi i nie postępuje szablonowo ze...
~m_m
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 18 lutego 2009

REWELACJA wątek zamknięty Dr Piskulak to fantastyczny lekarz. Niesamowicie miły, zawsze dostępny,...
~Mama i Tata
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 7 stycznia 2009

Lekarz = człowiek // po prostu rewelacja :) wątek zamknięty Chyba musiałam przejść przez katorgę aby w końcu moje skołatane nerwy zostały...
~B.N.
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 19 listopada 2008

Dr Piskulak wymiata :-))) wątek zamknięty To całkowita prawda. Taki lekarz to perła. Ma znakomite wyczucie i podejście...
~Ewacz
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 26 września 2008

Justyna - opinia wątek zamknięty Uprzejmy, bardzo taktowny, dokładny. Cierpliwie i wyczerpująco odpowiada na...
~Justyna
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 28 lipca 2008

~Zadowolona
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 19 lipca 2008

Mama Filipka - opinia wątek zamknięty Polecam gorąco!! Nie znam lepszego, milszego, wspierającego, zawsze...
~Mama Filipka
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 15 czerwca 2008

GENIALNY! wątek zamknięty Doktor jest rewelacyjny! polecam! mily, sympatyczny i rzeczowy! zawsze...
~mama
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 27 maja 2008

PRAWDZIWY SPECJALISTA wątek zamknięty SUPER LEKARZ,SUPER SPECJALISTA PO PROSTU ODPOWIEDNI CZŁOWIEK NA ODPOWIEDNIM...
~AGA
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 21 kwietnia 2008

Rozczarowanie wątek zamknięty Doktor prowadził ciąże i wszystko było w porządku. Umówiłam się na odbieranie...
~koma
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 17 stycznia 2008

Wspaniały lekarz wątek zamknięty Dr Piskulak prowadzi moją pierwszą ciążę i na pewno zgłoszę się do niego przy...
~Joanna
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 31 grudnia 2007

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
25

postów

23

wątków

do góry