Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Alicja z Gdyni - opinia wątek zamknięty Serdecznie polecam dr T. Nowaka. Myłam u niego w Spółdzielni Lekarskiej w...
~Alicja z Gdyni
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 25 listopada 2019

Badanie EUS guza trzustki - polecam!!! wątek zamknięty Pan Doktor Nowak wykonywał badanie EUS u mojej mamy, u której stwierdzono...
~Maciek
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 30 października 2018

Jelito drażliwe wątek zamknięty Profesjonalne podejście do pacjenta. Szczegółowo przeprowadzony wywiad...
~Honorata
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 4 września 2019

Wizyta - konsultacja wątek zamknięty Wizyta była była bardzo rzeczowa. Otrzymałam komplet informacji i dalsze...
~Zbyszek R.
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 11 lipca 2019

Szczerze polecam pana doktora. wątek zamknięty Wizytę u pana Doktora uważam za bardzo udaną. Było to moje pierwsze spotkanie...
~Bogdan
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 17 maja 2019

Gastroskopia wątek zamknięty Wspaniały, dokładny i cierpliwy lekarz z poczuciem humoru, dzieki czemu...
~Magdalena
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 1 kwietnia 2019

Dobry lekarz gastrolog wątek zamknięty Świetny lekarz, cierpliwy, spokojny i doświadczony. Mimo iż jestem osobą,...
~Roman
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 21 marca 2019

Badajcie się! wątek zamknięty Miałam wykonywana kolonoskopie jak i gastroskopię u dr Tomasza, jestem bardzo...
~Monika
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 26 lutego 2019

Z całego serca polecam wizytę u tego gastrologa wątek zamknięty Wizyta rozpoczęła się punktualnie i przebiegła w bardzo sympatycznej...
~pacjentka
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 3 stycznia 2019

Dobry gastrolog wątek zamknięty Lekarz z powołania! Byłam u wielu gastrologów, ale jeszcze nigdy nie trafiłam...
~Pacjentka
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 28 listopada 2018

Bardzo polecam wątek zamknięty Lekarz bardzo dobry w kontakcie z pacjentem, miły, uważny. Polecam go zawsze...
~Pacjentka
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 20 października 2018

Kolonoskopia wątek zamknięty Przeszedłem u Doktora zabieg kolonoskopii w Luxmedzie w Gdańsku na Morenie....
~Robert
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 22 września 2018

Zdecydowanie polecam wątek zamknięty W zeszłym tygodniu Pan doktor Nowak wykonywał u mnie gastroskopię i...
~Zbigniew R
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 27 sierpnia 2018

Badanie endoskopowe wątek zamknięty Jeśli gastroskopia, to tylko u Pana Doktora. Dość nieprzyjemne badanie, w...
~Agnieszka K.
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 25 sierpnia 2018

Bóle żołądka - gastroskopia wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolony z wizyty. Wyjaśnia dogłębnie problem . Świetny...
~Hubert K.
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 23 czerwca 2018

Mogę naprawde polecić wątek zamknięty Polecam, doktor dokładnie analizuje wyniki badan a co najważniejsze słucha co...
~Janusz
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 12 maja 2018

Problem z refluksem przełykowym wątek zamknięty Byłem u Doktora na gastroskopii i z wizytą w Swissmedzie w Pruszczu. Diagnoza...
~Zbyszek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 28 kwietnia 2018

EUS przełyku wątek zamknięty Byłem u Pana Doktora na konsultacji z powodu wykrycia w gastroskopii guzka...
~Pacjent
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 15 kwietnia 2018

badania endoskopowe wątek zamknięty W zeszłym tygodniu Pan doktor wykonywał u mnie gastroskopię i kolonoskopię....
~Robert
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 1 kwietnia 2018

Badania endoskopowe wątek zamknięty Miałem robioną kolonoskopie i gastroskopię u dr Tomasz Nowaka. Zarówno Pan...
~Barbara
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 3 marca 2018

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry