Widok

mlekomat.

http://kartuzy.info/images/news/183576.jpg
Czy było by zainteresowanie świeżym mlekiem od krowy.
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 0
~Ku - Pisz za siebie, nie za innych ludzi, ja bym była zainteresowana takim mlekiem
popieram tę opinię 17 nie zgadzam się z tą opinią 0
jak najbardziej.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0
I dodam, że w sklepach takiego mleka nie ma, bo w sklepach jest UHT, a tutaj jest świeże, więc zrobisz z niego zsiadłe, ale nie postoi w lodówce miesiąc tylko 1-2 dni.
popieram tę opinię 17 nie zgadzam się z tą opinią 1
Psy i koty tak wysoko nie sikają. Gwint do wlewania mleka jest na wysokości jakoś 120cm tak na oko i po każdym użyciu jest odkażany gorącą parą - korzystałem z mlekomatu w Kartuzach i nie mam zastrzeżenia.
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 1
Jasne..... jestem na tak.

sam dziennie wypijam ponad 1L.

kiedyś kupowałem z takiego automatu. Całkiem inne mleko niż te plastykowe z butelek PCV
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 0
Przy takiej ilosci sklepów :-) kto bedzie kupował mleko z automatu obsikanego przez psy i koty bo wyczuja jakis zapach sorrry
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 30

Inne tematy z forum Banino

Ozonowanie domu (15 odpowiedzi)

Witam wszystkich.Moje dziecko ma alergię i lekarz doradził mi aby co jakiś czas przeprowadzać...

do góry