Widok

lipoliza iniekcyjna

Gabinet jest ciekawie urządzony, a Pani magister wydaje się być bardzo profesjonalna. Bardzo miła i sympatyczna Pani, niestety nie informuje swoich klientek jak długo trzeba czekac na efekt. Na początku ustala ilość zabiegów, które trzeba wykonać, aby uzyskać oczekiwany przez klientkę efekt. Kiedy efektów nie widać Pani magister informuje, ze to przecież dłuższy proces i trudno powiedzieć kiedy będą efekty. Nie wiem czy taka odpowiedź kogokolwiek satysfakcjonuje, no chyba, że ma mnóstwo czasu i pieniedzy:-( Przykro mi ale czuję się oszukana i niedoinformowana przez Panią magister. Nie polecam!!!
Moja ocena
obsługa: 4
 
oferta: 3
 
jakość usług: 4
 
klimat i wystrój: -
 
przystępność cen: 3
 
ocena ogólna: -
 
3.5

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
zgodnie z procedurą medyczną wykonanie zabiegu lipolizy określa się na optymalne 6-8 razy jeśli chodzi o części ciała inne niż podbródek,

natomiast efekt terapeutyczny (w tym przypadku estetyczny) jest osobniczo zmienny oraz zależy od kilku innych jeszcze czynników więc można podać jedynie szacunkowy czas uzyskania spodziewanego efektu.

Proces lipolizy polega na systematycznym niszczeniu komórek tłuszczowych - więc efekt jest po każdym zabiegu jeśli mowa o celu jakim jest ich zniszczenie.

Nie podała Pani jaki konkretnie cel akurat Pani chciała osiągnąć w w/w zabiegu więc trudno mi odnieść się do tego. Pisze Pani tylko o braku efektów - tyle, że nie wiemy jakie one miały wg Pani być.

Domniemam, że interesowało Panią natychmiastowe usunięcie jakiejś warstwy tkanki tłuszczowej - proces uśmiercania adipocytów jest natychmiastowy natomiast usuwanie tych martwych komórek tłuszczowych z ciała Klienta jest uwarunkowane czynnikami na które terapeuta nie ma bezpośredniego wpływu np. wydolność układu limfatycznego, "żarłoczność" limfocytów układu limfatycznego oraz to tryb życia codziennego Klienta wraz z dietą.

Przed zabiegiem zawsze istnieje maksymalna możliwość rozmowy z terapeutą i ustalenia co zamierzamy osiągnąć, w jaki sposób i jak wynik naszych działań będzie można ocenić.

W pracy z ludzkim ciałem nigdy nie można mieć 100 % pewności a jeśli ktokolwiek daje takie gwarancje z pewnością nie jest profesjonalistą.

Z uszanowaniem

mgr Aneta Skibińska
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry