Widok

list motywacyjny!

witam!
chciałam dowiedzieć się czy ktoś był by skłonny pomóc mi w napisaniu listu motywacyjnego do hotelu??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do hotelu wystarczy mieć kasę. Po co pisać list motywacyjny? :D
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Warszawa, 02.05.2009 r.

Piotr Kozioł
ul. Powstańców Śląskich 34 m. 12
00-548 Warszawa
tel. kom. 0 666 555 444
Email: kkoziol@wp.pl

SPA HOTEL Regina
ul. Morska 28
00-598 Warszawa

Szanowni Państwo

Chciałbym ubiegać się o stanowisko Kelnera/Barmana w restauracji Państwa hotelu w Warszawie. Ogłoszenie znalazłem w dodatku praca “Gazety Lokalnej” z dnia 31.04.2009 r. Uważam, że dotychczasowe doświadczenie zawodowe, predyspozycje do pracy z klientami oraz kwalifikacje, które przedstawiam w załączonym życiorysie przekonają Państwa do rozważenia mojej kandydatury.

Aktualnie jestem studentem drugiego roku hotelarstwa i gastronomii w Wyższej Szkole Turystyki i Rekreacji w Warszawie. Jako że zajęcia na uczelni mam głównie przed południem, chętnie podjąłbym się pracy w Państwa hotelu popołudniami i wieczorami.

Posiadam duże doświadczenie w pracy kelnerskiej i barmańskiej. Odbyłem obowiązkową praktykę zawodową w restauracji Mexicana w Warszawie. Podczas wakacji w latach 2007 i 2008 pracowałem jako barman w dyskotece Titos w Palma de Mallorca (Hiszpania). Doświadczenie zdobyte na Majorce nauczyły mnie dobrze sobie radzić w warunkach dużego stresu oraz silnej presji. Lubię pracować w grupie, a moje umiejętności komunikacyjne przydają się przy nawiązywaniu kontaktów z klientami.


Moje kwalifikację zawodowe wiążą się także ze zdobytym wykształceniem. Ukończyłem szkolenie barmańskie oraz kurs kelnerski w renomowanej Międzynarodowej Szkole Barmanów i Sommerlierów w Warszawie i otrzymałem certyfikat potwierdzający zdobyte umiejętności.

Wiem, że praca w Państwa hotelu wymaga wysokiej kultury osobistej oraz zdecydowania, a ponadto obsługa zagranicznych klientów narzuca konieczność posługiwania się językiem obcym. Pragnę zatem zaznaczyć, że porozumiewanie się w języku angielskim nie stanowi dla mnie problemu, a dzięki pracy w Hiszpanii dysponuje także podstawową znajomością języka hiszpańskiego.

Mam nadzieję, że moja kandydatura spotka się z Państwa zainteresowaniem. Liczę na to, iż posiadane przez mnie doświadczenie oraz chęć do pracy przekonają Państwa do zaproszenia mnie na rozmowę kwalifikacyjną, podczas której będę mógł szerzej zaprezentować swoją kandydaturę.



Z poważaniem

Piotr Kozioł

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych, Dz. Ust. Nr 133 poz. 883.


--------------------------------------------------------------------------------
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jeśli nie wiesz jak napisać list motywacyjny aplikując na dane stanowisko to znaczy, że nie jest to stanowisko dla ciebie. Proste. Jeśli nie wiesz co cię motywuje do pracy na danym stanowisku i nie wiesz dlaczego jesteś najlepszą ze wszystkich kandydatką na tą posadę to jak chcesz wypaść na rozmowie kwalifikacyjnej, gdyby cię na nią zaproszono?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
list powinien byc spersonalizowany, a nie szablon
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Inne

Szukacie rzetelnego serwisu informacyjnego? (3 odpowiedzi)

Popularny i rzetelny serwis informacyjny jako jeden z nielicznych portali w Polsce informuje na...

Magazyn firmowy (11 odpowiedzi)

Dzień dobry, mam problem z Subiektem GT. Jak dodawać na stan produkty które sam produkuję? Do...

Dobry , tani adwokat trójmiasto (3 odpowiedzi)

Witam mam pytanie o rozwód. Chcemy z mężem się rozejść bez orzekania o winie , mamy majątek do...

do góry