Widok

lke.med. Michel Tarcha chirurg

Nie polecam nikomu. Zgłosiłem się na pogotowie z problemem intymnym coś mi się działo z Penisem. Opisałem co się dzieje jakie są objawy. Lekarz tylko spojrzał na niego, czymś psiknął i to wszystko. (stwierdził zapalenie stulejki) nie zrobił żadnego wywiadu środowiskowego. Nie brał pod uwagę żadnego innego rozwiązania. Nie powiedział co dalej i po jaki czasie zgłosić się do lekarza ogólnego na kontrole. Uwaga poszedłem do mojego lekarza pierwszego kontaktu dopiero po jakiś 3 tygodniach kiedy symptomy choroby powróciły. I stwierdzono u mnie grzybicę. Chyba jest diametralna różnica między grzybicą penisa a zapaleniem stulejki.
JAK TAKI CZŁOWIEK NIE ZNA SIĘ NA SWOIM FACHU ALBO NIE MAM JUŻ DO TEGO POWOŁANIA BO JEGO PODEJŚCIE DO PRACY ŚWIADCZY O ZNUDZENIU I MONOTONII TO NICH SIĘ ZA TO NIE BIERZE BO TYLKO SZKODZI A NIE POMAGA LUDZIOM A WRĘCZ PRZECIWNIE TYLKO SZKODZI. MOŻE MÓJ PROBLEMY BY SIĘ JUŻ SKOŃCZYŁ. DZIWIE SIĘ ŻE DYREKCJA NIC Z TYM NIE ZROBI BO KIEDYŚ PRZEZ TAKIE ZACHOWANIA ICH PRACOWNIKÓW BĘDĄ MIELI KŁOPOTY. NADAJE SIĘ TO DO PRASY.

NIE POLECAM NIKOMU!
Moja ocena
obsługa: 1
 
czas oczekiwania: 1
 
ocena ogólna: 1
 
1.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 2
Jak widze wszystkie opinie dotyczą ambulatorium i nocnej i światecznej opieki chorych.Natomiast pogotowie ratunkowe w Gdyni to przedewszystkim wyjazdowe zespoły ratownictwa medycznego i udzielanie medycznych czynności ratunkowych w nagłych stanach zagrożenia zdrowia i życia.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja z kolei 3 lata temu mialem zlamaną ręke , dr kazał zrobic zdjęcie i po obejrzeniu tego zdjęcia stwierdzil ze nic mi nie jest , i mam tydzien oszcedzac reke . Gdy nic sie nie poprawialo poszedlem do chirurga prywatnie , i okazało sie ze złamana jest kość łódeczkowa w nadgarstku i że kość zaczęla sie zrastac , ale nie wiadomo czy zrasta sie dobrze ( możliwość powturnego lamania przez niedopatrzenie lekarza ) wiec nie polecam NIKOMU tego lekarza...
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
Miałem identycznie z dzieckiem. Na szczęście zdjęcie obejrzała fachura Pielęgniarka i zwróciła doktorowi uwagę, że to jest złamanie. Bez komentarza...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
pierwsze słyszę, żeby z problemem intymnym iść do chirurga zamiast zgłosić się w pierwszej kolejności do swojego lekarza rodzinnego. To jak iść z bólem zęba do okulisty. Trudno nie mieć pretensji.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1
Czy do Pogotowia przychodzą po porady tylko idioci?
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
Jestem lekarzem od 40 lat, a więc mam duże doświadczenie. uważąm, że chirurg w pogotowiu postąpił własciwie, bo pogotowie udziela tylko pierwszej pomocy i to w stanach zagrożenia życia, bo do tego zostało powołane.
To pacjent nie potrafił poruszać się w systemie opieki zdrowotnej. Z tego rodzaju dolegliwością powinien zgłosić sie do lekarza podstawowej opieki zdrowotnej, lekarza, którego sam sobie wybrał.
Lekarz w pogotowiu zapoznał sie z rodzajem schorzenia i udzielił pierwszej pocy podając środek znieczulajacy lub dezynfekujacy, a wiec z medycznego punkty widzenia nie popełnił błędu i zachował się jak najbardziej profesjonalnie.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 1
do góry