Widok

lodowisko coraz droższe

Proszę uaktualnić informacje. Ceny poszły w górę, w tym roku wejście kosztuje 10zł a wypożyczenie 7zł. UWAŻAM ŻE TO PRZEGIĘCIE. Jak ktoś nie ma swoich łyżew musi zapłacić prawie dwie dychy za godzinę jazdy. Jak już chcą tak zdzierać to mogliby chociaż przyznać ulgę studentom. Mam nadzieję że będą w tym roku organizowane zajęcia z tańca synchronicznego i będzie mnie na nie stać :-/
Moja ocena
obsługa: 4
 
wyposażenie: 4
 
klimat: 4
 
przystępność cen: 2
 
ocena ogólna: 3
 
3.4

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
No i dobrze mniej ludzi więcej miejsca. Jak coś nie pasuje to jedźcie na stadion żużlu lub do Sopotu. Tam również są ślizgawki. Na Hali Oliwii 10zł za 60 min jazdy ostrzenie 6zł, wypożyczenie łyżew 6zł. Troszeczkę taniej... A po co ulgi studentom... Ktoś ma legitymacje studencką wchodzi ulgowo... Moim zdaniem wszystko jest teraz dobrze. Stawki, klimat itp.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Twoim zdaniem tak, a innych nie i to ich prawo... Moim zdaniem: jak na lodowisko miejskie za drogie bilety ulgowe. Dorosli niech bula, ale dzieci i mlodziez, zamiast wystawac po klatkach moglaby posmigac za max 5zl
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Wybacz ja wchodze za FREE dlatego tak gadam... Możemy sie zgadać i wejdziesz ze mną. To się opłaca...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
to czemu nie mam ulgi jak mam legitymacje studencką?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Idź na Olivię, tam zaoszczędzisz złotówkę.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
hahaha. właśnie, olivia, która ma ogromne długi ma taniej, niż nowe, lodowisko miejskie, któremu jeszcze miasto dopłaca!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry