Odpowiadasz na:

Masz na mysli tą pietruszke za 30 zł.. Kurs za 6 zł to ja miałem z 3miesiace temu. Troszkę koloryzujesz buły kolego.

Masz na mysli tą pietruszke za 30 zł.. Kurs za 6 zł to ja miałem z 3miesiace temu. Troszkę koloryzujesz buły kolego.

zobacz wątek
5 lat temu
~Miro

Odpowiedź

Autor

Polityka prywatności
do góry