Widok

malutka25:))))

Malutka25 - żyję, tylko byłam z lekka odcięta od netu przez chwilę ( co mi wcale nie wyszło na złe:) Odezwę się poprzez łącza telefoniczne - już chyba czas na kolejną kawkę???
pozdrawiam
Alexia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Cześć Droga Koleżanko! No jasne, że czas na kawkę - chociaż aktualnie jestem zasmarkana, zakichana, wymemłana i w ogóle zero ze mnie pożytku - dopadło mnie wstrętne choróbsko zwane potocznie: grypa.....
Pozdrawiam, Malutka25
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Niezupelnie zero pozytku - ja znalazlbym w Tobie cos dla siebie;-)
A co do grypy... pociesz sie, ze to nie 'ptasia' odmiana grypy, bo ta podobno unicestwia calkowicie i zbija z nog nawet najwiekszego koguta (lub kure;-).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ciekawe Zigi, co takiego ciekawego można znaleźć w chorowitym, obsypanym oprychą ciałku? Chyba nic ciekawego ;) Natomiast co do "ptasiej" odmiany grypy, to nie udało Ci się mnie pocieszyć.... Chyba dopadł mnie jakiś wyjątkowo złośliwy, zmutowany szczep grypska. Objawy miałam raczej nietypowe. I jakoś tak... w odwrotnej kolejności następują po sobie te przedziwne objawy.
Pozdrawiam, M25.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Odpisuje po czasie, wiec mam nadzieje, ze jest juz po wszystkim i tryskasz zdrowiem! Czy teraz mozemy powrocic do kwestii pozytku z Ciebie? ;-))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ha! Właśnie, że jeszcze niedomagam;):P Jeszcze kicham i kaszlę :( - Alexia świadkiem (jakby co) ;) A pożytku ze mnie w dalszym ciągu nie ma....w każdym razie nie tyle co zwykle;) - zapytaj mojej mamy:D
Pozdrawiam, M25.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
czyżby "początki wiosny" dopadły Zigiego?
"Zrozumiał, że nie tylko był jej bliski, ale nie wiedział gdzie on się kończy, a ona zaczyna"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tak, za wszystko jest winna zblizajaca sie wiosna. Ostatnio sciska mnie jak nie wiem co:-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jasne, wpadne do Was w sobote na obiad to sie mamy wszystko wypytam:-) Paczki przyniesc, bo to chyba w regionalnym zwyczaju?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pączki (?) Regionalny zwyczaj (?) Hm..., nie wiem - dotąd nie słyszałam o tym zwyczaju ;) A obiad sam sobie przynieś (jeżeli chcesz coś skonsumować;) - my mamy remont kuchni :(;):)
Pozdrawiam, M25.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Potwierdzam - Malutka jeszcze kicha:))
Malutka - chyba pora już z tym skończyć????
:)))))
pozdrowienia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
pozdrowionka!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Towarzyskie

Feromony i ich działanie (7 odpowiedzi)

Słuchajcie a jakie jest tak naprawdę to całe działanie feromonów. Mianowicie jak jestem w...

brak seksu... (179 odpowiedzi)

witam powiedzcie mi czy któraś z WAS ma bardzo długi okres bez seksu mimo partnera? jak czesto...

Chcę kupić feromony (24 odpowiedzi)

Chcialbym kupić sobie feromony i wypróbować ich działanie ale nie jeśli chodzi o podryw ale w...

do góry