Widok

mam dość korzystania z państwowej służby zdrowia

Zdrowie Jasień Zakoniczyn Temat dostępny też na forum:
mam dość korzystania z państwowej służby zdrowia...
kolejki... limity... skierowania... i niemiła obsługa...

Chcę wykupić abomament prywatny, tak aby były w nim badania USG, rezonans, laboratorium, lekarze i leczenie dentyczne...

Proszę o poradę gdzie można coś takiego kupić i za ile...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
można taki abonament wykupić w swissmed -dzie. nie wiem jaka cena jest i czy USG i inne wchodzą w Pakiet ale chyba tak.
dość dużo ludzi sie na takie coś decyduje i osobiście Ci napisze że też zaczynają się kolejki , najbardziej do tych znanych i dobrych lekarzy.
image
[url=http://pierwszezabki.pl]image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
swissmedu nie polecam, mam tam abonament. Niby VIP a i tak czuję się jak na NFZ. Na badania specjalistyczne i tak się długo czeka, do specjalisty też - np. ginekolog ok 2 tyg. No i ciężko się dodzwonić
Wcześniej miałam abonament w Medicoverze i ich jak najbardziej polecam, czułam się jak królowa, choć miałam najniższy abonament. Umówić się można przez infolinię lub internet, często już z dnia na dzień.
image[/url]image[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ile kosztuje taki abonament ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
poszukaj dobrze w służbie zdrowia finansowanej z NFZtu. Moim skromnym zdaniem da się robic dobrą medycynę także "na NFZ" To nie jest kwestia abonamentów czy innych takich. To tylko kwestia podejścia. Mimo że jestem z tzw branży medycznej niejednokrotnie wkurza mnie podejście innych. Niektórzy rzeczywiście zachowują się tak, jakby usmiech bolał...
Co do kolejek... Często (choć nie zawsze jest to kwestia WYŁĄCZNIE organizacyjna. No i ta bolączka braku dobrej organizacji dotyczy często niestety zarówno prywatnych jak i finansowanych ze środków publicznych placówek
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mój chłopak ma "abonament" od pracodawcy w jednym z banków i nic mu nie daje. Ma w nim m.in. neurologa, a jak chciał skorzystać z konsultacji, to zarejestrował się telefonicznie, przyszedł na wyznaczoną godzinę.... a pan doktor neurolog nie przyszedł do pracy, kolejny raz zarejestrował się do neurologa (minął tydzień oczekiwania na kolejną wizytę) - a pan doktor znowu nie przyszedł, trzeci raz powtórzyło się dokładnie ten sam scenariusz - rezultat - 3 tygodnie bolącego kręgosłupa bez RTG, konsultacji, dramat!!!

Co ciekawe pani w recepcji stwierdziła, że mój chłopak ma wyjątkowego PECHA bo 3 razy nie przyszedł lekarz - szczyt bezczelności!!!

Dodam tylko, że PECHA miało za każdym razem jeszcze 20 innych pacjentów, którzy za każdym razem czekali 3 godziny po czym dowiadywali się, że pan doktor jednak nie będzie dzisiaj przyjmował...

Oczywiście za trzecim razem nie wytrzymał zadzwonił do pierwszego lepszego neurologa z prywatną praktyką następnego dnia miał już wizytę i RTG - można było zdiagnozować przyczynę bólu - oczywiście za 200 zł

Dlatego szukam prywatnego rozwiązania, ale działającego i w miarę taniego, nie mogę czekać na RTG lub np rezonans czy TK 3-6 miesięcy na NFZ!!! Do tego czasu mogę się tylko bardziej rozchorować, mam 30 lat i chcę cieszyć się zdrowiem do późnej starości :) ale o to trzeba dbać ... eh, a w Polsce to dość trudne...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja także nie polecam Swissmedu ze względu na traktowanie pacjenta. Przyszedłem zakrwawiony do szpitala. Miły portier/ochroniarz wskazał drogę do recepcji oddziału chirurgii. Apatyczny babsztyl za ladą gapił się w monitor i starał się ignorować mnie. Poprosiłem o wodę, serwetki, COKOLWIEK by wytrzeć rany z brudu... odbąknęła że lekarz zajęty. I że będę musiał zapłacić. W końcu nie mogłem się doczekać i musiałem jechać taksówka do wojewódzkiego. Dno.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Sprawdziłam LUXmed i Swessmed - badania są, laboratorium też, lekarze - 20 specjalności, ale dentysta???? hehe 15% zniżki hm...

Medicover jasne tyle, że 430 zł miesięcznie (bez leczenia dentystycznego)

Szukam czegoś do ok 200 zł miesięcznie, ale kompleksowego i żebym mogła w każdym większym mieście mieć opiekę. Trochę w związku z pracą jeżdżę i chcę mieć możliwość leczenia i w Bydgoszczy i Gdańsku i Warszawie...

szukam dalej... proszę o informacje czy są jeszcze jakieś abonamenty, ubezpieczenia, czy jak to zwał, ale z pełnym dentystą???

czekam na polecenia - poczta pantoflowa jest najlepsza, bo sprawdzona :)))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
w Swissmedzie mam ten pakiet VIP i płacimy 70 zł. Tzn. to jest oferta z firmy męża - dla rodziny. Dentysta jest w pakiecie, ze sporą zniżką, nie pamiętam jaką, cenowo za zrobienie zwykłego zęba, bez cudów z normalną plombą płacę 38 zł. Odkamienianie chyba mam gratis i znieczulenie chyba też, za wybielanie płaciłam pełną stawkę, bo abonament nie obejmuje. Za skomplikowane leczenie kanałowe wychodziło ok 150 zł za kilka wizyt.
Mi się abonament opłacił, bo porobiłam wszystkie możliwe badania włącznie z TC głowy. Dentysta też mi się opłaca, bo mam słabe zęby, więc nawet jeśli wymienię starą plombę raz w miesiącu i nic więcej nie skorzystam, to i tak zapłacę mniej, niż gdziekolwiek.
No ale podkreślam - to jest abonament rodzinny z firmy.
image[/url]image[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no tak, ale trzeba mieć męża :) to raz, a dwa pracować w tej samej firmie co Twój mąż (oferty dla firm są tańsze)

Swessmed dla mnie z 15% zniżki na niektóre usługi dentystyczne to 200 zł miesięcznie, czyli wyjdzie wiele więcej przy leczeniu dentystycznym, np kanałowym - zęby mam leczone, ale zawsze coś jest do robienia...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jaki procent łącznej kwoty miesięcznej dopłaca firma Twojego męża?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mój Mąż ma od pracodawcy abonament CM LIM :) dla mnie też wykupił :)

dzięki temu mam ciążę prowadzoną w Endomedzie :) wszystkie badania (nawet beta hcg, toksoplazmoza, różyczka) wliczone :) USG tak często jak potrzeba :)

bywało, że do lekarza rejestrowałam się z dnia na dzień :)


dentysty chyba akurat nie mają (w Endomedzie) :P ale CM LIM ma kilka współpracujących przychodni na terenie 3miasta :) no i dużo w całej Polsce :)

(w samym Gdańsku:
- Endomed
- Swissmed
- Lux Med
- Medycyna Rodzinna
- Promedis
- Baltimed)


z tego co pamiętam z opisu mojego pakietu - to na dentystę jest ileś tam % zniżki :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Co do abonamentu i Luxmedu - w abonamencie jest TK, mają podpisaną umowę ze szpitalem na Polanki ale nie ma już ewentualnego kontrastu za który trzeba w razie czego zapłacić 200zł. Ogólnie Luxmed jest dobry, ale nie mają EEG, z dentystą sprawa wygląda tak jak ktoś już przede mną napisał, no i na Zwycięstwa mają fatalnego ginekologa endokrynologa - odradzam z całego serca.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

:))

znalazłam!!! wczoraj byłam na spotkaniu w CH Manhattan z panią, która na w ofercie pakiety medyczne - pełne:
- wszyscy lekarze specjaliści
- kliniki prywatne w całej Polsce (LUXmed Swissmed itd)
- refundacja kosztów wizyt i badań jeśli chcę korzystać ze swoich lekarzy (nie w klinikach)
- badania USG, EEG, RTG, TK, rezonans z kontrastem itd. - wszystko w ramach pakietu, bez limitów
- szczepienie przeciw grypie
- zasiłek szpitalny 100 zł za każdy dzień pobytu (i nie wykluczają ciąży)
- zniżki rodzinne (nie trzeba być po ślubie żeby dostać)
- leczenie dentystyczne pełne - karencja 8 miesięcy - można to jakoś przeżyć

ja mam 30 lat - cena 170 zł miesięcznie (bez zniżek)
mój chłopak 34 lata - 130 zł miesięcznie (bez zniżek)
- czyli można to jakoś przeżyć :)

jeśli ktoś leczy się prywatnie to warto porozmawiać wychodzi o wiele taniej niż płacąc za każdą wizytę - kom. 512 503 661, firma INTER
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
leeloo: super, że znalazłaś coś dla siebie.

Firma mojego męża jemu sponsoruje w całości abonament. A ta moja dopłata, to podejrzewam, że po prostu coś na zasadzie promocji, żeby ściągnąć więcej klientów. Jak miałam abonament w Medicoverze, to wiem, że dopłata z własnej kieszeni do wyższego abonamentu otwierała dużo większe możliwości + zawierała leczenie rodziny.

Też uważam, że jak ktoś często chodzi do lekarza, to taki abonament jest fajną sprawą. TK głowy w Swissmedzie miałam w abonamencie, można powiedzieć, że właściwie spłaciłam im na raty to badanie, tyle, że ja jeszcze po lekarzach latałam, więc tak szybko im się nie zwrócę ;)
image[/url]image[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
300zł miesięcznie...
Bożżżż

NFZ daje około 10 zł na miesiąc...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
proponuję abonament w SIGMAPRO 7 oferują leczenie a zarazem można zarabiać pieniądze ja mam abonament za 80zł pierwsza wpłata wynosiła 136zł w cenę dochodziło wpisowe 50zł,koszt wysyłki karty 6zł i abonament.Ponadto gdy dana osoba znajdzie znajomych którzy zapiszą się i opłacą abonament pakiet może kosztować nawet 0zł.Szukam osób chętnych do zapisu mój Id to KOM 28939035 koniecznie podaj ten numer ja jestem bardzo zadowolona z pakietu .Gorąco polecam tańszego nie znajdziesz
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Szanowni Państwo jestem Przedstawicielem Allianz. Osoby które chcą otrzymać szczegółową informację na temat naszego pakietu zdrowotnego"Moje Zdrowie" proszę o kontakt: slawomirgolunski@gmail.com, tel. 504038519, gg: 2663048. Ofertę mogę wysłać drogą elektroniczną lub przedstawić podczas spotkania.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Widziałam, zę mbank porponuje takie pakiety i z tego co się orientowałam, to jest dużo badań i opieka dentystyczna, no i koszt nie jeste duży. Sama się nad tym zastanawiam..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
leeloo zainwestuj w urządzenie medyczne Ceragem, a gwarantuję Ci że będziesz omijał wszystkich lekarzy szeeeeerrrroookim łukiem i jeszcze zaoszczędzisz przede wszystkim na zdrowiu.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 5
Te urzadzenia CERAGEM mogo powodowac oparzenia 3 stopnia takze ostrzegam. Ogladalam ostatnio reportaz w TVN straszne.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Ceragem jest dobre,warto spróbować.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
proszę o kontakt w tej sprawie 516-614-233
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Lleczyłam sie w Swissmedzie ale moja lekarz odeszła i teraz jest specjalista który mi nie odpowiada. Więc chodzę do mojej poprzedniej prywatnie i trudno. Za to jestem spokojna i dobrze załatwiona. Za 120 zł raz na 3 miesiące.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
ewa@wirtualnyneurolog polecam super .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry