Widok
marian i jadwiga - opinia
Biuro ,wlasciciele i wszyscy pracownicy biura zasluguja na najwyzsze noty. Serdczne pozdrowienia przesylamy p.agnieszce
Moja ocena
obsługa: 6
oferta: 6
pomoc merytoryczna: 6
prowizje i opłaty: 6
ocena ogólna: 6
6.0
* maksymalna ocena 6