Widok

masakra !!!

Nie wierzyłem jak przeczytałem na fb jak uniq każdemu kto doda pozytywny komentarz stawia drinka . Co to ma być ? To jakaś kpina ! Klub ładnie zrobiony ale bez klimatu :( Człowiek czuje się jak w udekorowanej wózkarni :( Jeśli chodzi o ludzi to zbiór eleganckich starszych panów i kilku pań ( bardzo charakterystycznych pań ) generalnie czuliśmy się jak w klubie gdzie płaci się i za alkohol i za dziewczyny . Szkoda że tak obrali target klienta ale widać taka potrzeba rynku :)
Moja ocena
Unique Club Sopot kategoria: Kluby, dyskoteki
obsługa: 2
 
klimat i wystrój: 2
 
przystępność cen: 1
 
ocena ogólna: 1
 
1.5

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4
Widziałeś knajpę gdzie za alkohol się nie płaci? Starsi panowie?- jeżeli jest sie nastolatkiem to może faceci po 30 faktycznie są starsi. Ja jestem po 30 i fajnie, że jest klub gdzie nie ma dzieciaków w czapeczkach z daszkiem itp.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
stary Ty chyba pomyliłeś kluby w Unique świetne towarzystwo mam 33 lata nie widzę tam naćpanych małolatów dziewczynek lat 17 jak w innych klubach a Ty się czepiasz ? czyżbyś był z pseudo konkurencji ? ale brak argumentów wstyd !
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ty 33 latek idz do szkoly i naucz czytać się ze zrozumieniem
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
To że są piękne panie i dobry alkohol to źle? Może wolisz klimaty 17 letnich dziewczynek i dlatego kobiety Ci się w Unique nie podobały?
Nie rozumiem takiego marudzenia, może po prostu Cię selekcja nie przepuściła i marudzisz? :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
17 latki nie są wpuszczane chyba do klubów w Sopocie
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
do góry