Widok

masakra

Jestem w 8 miesiącu ciąży. Przewiało mnie i dlatego postanowiłam w piąek rano dzwonić do przychodni aby się zarejestrować. Niestety daremno wydzwaniałam od 8ej do 10ej. Dop o 10.07 zanotowałam prawidłowo odwieszoną słuchawkę gdyż przez ten czas ciągle było zajęte. Powiedziano mi że nie ma miejsc na wizytę. Opowiedziałam że potrzebuje konsultacje gdyż mam straszny katar i ból głowy. Pielęgniarka oznajmiła że mam przyjść przed 13sta bo o 13ej pani dr Filipczuk konczy prace. Byłam o 12.40 kiedy pani doktor przyjmowała pacjentkę. Zapukałam i pani dr od początku nie dała dojść do słowa tylko powiedziała że ma dokumentacje do wypełnienia i nie znajdzie już na mnie czasu. Mimo,że widziała mój spory już brzuszek nie pomogła mi. Nie musiała mnie badać,prosiłam tylko o jakieś propozycje leków nie antybiotyków. Ale dla pani doktor dokumentacja okazała się ważniejsza niż pomoc kobiecie w ciąży. Liczyłam że wyciągnie pomocną dłoń ale okazało się że za mało życzliwości w tej kobiecie również. Nie polecam wizyt u tej pani.

wypowiedź zmoderowana ( 2016-04-04 09:50:45)

Moja ocena
obsługa: -
 
jakość usług: -
 
dostępność: -
 
ocena ogólna: -
 
0.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Nie jest tak źle, rzeczywiście ciężko się dodzwonić po 8.00, kiedy dzwonią wszyscy, szczególnie w okresach "grypowych". Tym niemniej zawsze mi się jakoś udaje. Np. dziś dodzwoniłem się w ciągu 20 min, za piątym razem, co uważam za sukces. Niech Pani spróbuje się dodzwonić gdzieś indziej w tym czasie! Ja dzwoniłem po wszystkich przychodniach urologicznych kiedy miałem atak nerki, dodzwoniłem się do dwóch po w sumie trzech godzinach, z czego termin dostałem w jednej, na za 2 dni. W końcu i tak wylądowałem na SOR, bo ile można się zwijać...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Chodzę od ponad trzech lat bo mam tam najbliżej. Budynek w środku czysty i zadbany, obsługa pomaga jak należy. Badania laboratoryjne wspominam bardzo dobrze, nie trzeba tez długo czekać jak się coś pilnie potrzebuje i wyniki można pobrać przez internet zamiast biegać. Lekarze w porządku, mają odpowiednie podejście do małego pacjenta, a starszym udzielają odpowiedzi na wszystkie pytania, nawet te z kosmosu i zaskoczenia (:
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry