Widok

masakra

Firmo DPD ogarnij system obsługi waszych klientów, ponieważ nie można tak traktować ludzi! Zgadzam się ze wszystkimi poniższymi krytycznymi uwagami o kurierach. Kurierzy nie dość że nie przybywają w wyznaczonym czasie to nie kontaktują się z klientem, zostawiając tylko notkę w systemie że był - w jakim dowolnie wybranym przez siebie dniu i godzinie i nawet jak jest się w okolicy 5 minut od domu nie ma szans dojechać na spotkanie z Kurierem Panem bo on się nie kontaktuje! Żeby odebrać przesyłkę trzeba warować 24 godziny, bo kurier mimo czasu pracy 9-17 możne przyjechać o dowolnej porze! Życzę ci firmo żeby konkurencja cię przebiła i nigdy więcej nie chcę o tobie słyszeć!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Masakra - otrzymałam sms o 18;27 z numeru , który nie istnieje, że przesyłka trafiła do oddziału w Kowalach i jest do odebrania w dniu 4 maja do godziny 19. Po sprawdzeniu drogi przesyłki, zorientowałam się, że została tam zdeponowana o 11:45. Nikt do mnie nie zadzwonił. Przesyłka specjalnie była zaadresowana na szkołę, która jest otwarta całą dobę. To oszustwo i kradzież pieniędzy, które zapłaciłam za dostawę pod wskazany adres.Teraz w oddziale nikt nie odbiera. Jest mi bardzo przykro, że w UE do której należymy zdarzają się takie sytuacje. Może powinniśmy być z Niej usunięci, bo wiele instytucji do niej nie dorosło. Po prostu wstyd!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry