Widok

mieszkanie

starał sie ktoś o mieszkanie socjalne lub komunalne ja jestem w trakcie złożenia wniosku ale jest tragedia mieszkamy z mezem i curka w 15 m pokoju maz jest zameldowany w sopocie wiec podaje tylko curke i siebie do metrazu ale bilans jest ujemny bo zeby złozyc wniosek na osobe mus wypadac 5 m wiec wedle wymoguw ja z curka musze miec pokuj 10m zeby wogule złozyc wniosek wiec juz mam nad metraz tragedia w tym o****nym kraju wszystko sie załatwia za posrednictwem kopery nikogo nie obchodzi los szarych ludzi dlatego krew mnie zalewa jakie ludzie maja problemy na forum typu jaki kolor scian do pokoju albo jaki kolor łózka porazka dajcie jaies info jak mieliscie z tym do czynienia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a mnie krew zalewa że ja z żoną i dzieckiem mieszkam na swoim i ledwo wiążę koniec z końcem,
wziąłem kredyt na siebie (nie we frankach i nie kupowałem na górce) i spłacam swoje mieszkanie i muszę dać radę i dzięki Bogu daję

a ty żądasz od Państwa, Miasta mieszkania jakim prawem ????????
ja się nie zgadzam żeby rozdawać ludziom mieszkania socjalne, jest kapitalizm i każdy musi dbać o siebie a nie tylko żądać i wymagać

a skoro mąż jest zameldowany w Sopocie to niech tam mieszka a ty będziesz mieszkała (na Boga Ó) z cÓrką i tylko naucz ją samodzielności a nie narzekania i żądania
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
fsdghgh, ale za nia łazisz :)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wiesz fsdghgh do lekarza sie nadaje
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
witam pustaku a od czego ja haruje od switu do nocy na 2 etaty a od czego sa urzedy do jasnej cholery lepiej zeby dac ludzia kturzy tego potrzebuja bo ja uwarzem ze ja potrzebuje ale widac ty myslisz inaczej niech ci co daj łapuwy niech dostaja nie masz pojecia o realiach zycia a morze jak ty jestes taki madry to po jak h*** mieszkasz z zona mogłes isc do mamusi mieszkac a zona na wynajem z curka po co razem zreszta z pustakiem sie nie dogadamy a o samodzielnosci to ty mi nie gadaj mam jej duzo wiecej przezylam pracujac od 12 roku zycia majac ojca alkocholika i majac 15 lat zostałam sierota i sama daje rade wiec morda w kubeł o samodzielnośći
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wiesz mozna z czlowiekiem sie nie zgadzac ale zeby od razu tak wyskoczyc z takim slownictwem??
przesadzilas kasia
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ludziom
którzy
uważam
łapówy
może
córką
alkoholika

Litości!!!

Rzuć w cholerę jeden etat, wracaj do podstawówki dokończ naukę języka polskiego, a dopiero potem nam tu spamuj swoją goryczą i nienawiścią do świata.
Nie jeden i nie jedna miała i ma gorzej od ciebie, ale ma odrobinę przyzwoitości i szacunku do siebie, żeby swoje sprawy załatwiać w sposób kulturalny. I nie licytuj się co w życiu przeszłaś, bo nie masz najbledszego pojęcia, co przeszli inni, którzy to piszą. A ja głos zabieram jawnie, bo i tak mnie nie przelicytujesz.
Miej kobieto trochę szacunku do innych. A zacznij od szacunku do siebie.
Pamiętaj, że w sieci jesteś tylko literkami na cudzym ekranie, ekranie, który ktoś kupił za swoje pieniądze i które w każdej chwili może wyłączyć. I nigdy nie licz, że jesteś czymś więcej.
Welcome to the real world, Neo!
http://www.rebel.pl/product.php/1,303/17773/Alchemicus.html
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
co ty piszesz szacunek do ludzi nie masz pojecia jakie relacje w dziiejszym swiecie sa miedzy ludzmi ja stykam sie z nienawiscia do ludzi codziennie po 8h a podstawuwka to morze dla ciebie poprostu niezamierzona pomyłka z mojej strony.i ja decyduje gdzie bede pluc swoja gorycza na kogo i gdzie a muj brak szacunku zanika co do niekturych ...a apropo patrz na swoja składnie mniej niż zero
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
podstawówka
może
mój
niektórych

Ależ oczywiście mam pojęcie jakie są relacje międzyludzkie w dzisiejszym świecie. Funkcjonuję w nim codziennie, stykając się z dość szerokim spektrum ludzkich osobowości.
Pluciem goryczą i nienawiścią na pewno nie osiągniesz swojego celu, ponieważ generalnie ludzie nie lubią ludzi niemiłych.
Najgorsze jest to, że to wszystko odbije się na twoich dzieciach, które - obawiam się - zamiast swoją pracą utrzymywać mnie na emeryturze, również skończą jako roszczeniowe pijawki, czego _sobie_ szczerze bym nie życzył.
http://www.rebel.pl/product.php/1,303/17773/Alchemicus.html
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
gratuluje wypowiedzi na poziomie kasiu szczuko, ja nie zniżę się do tego poziomu

współczuję dzieciństwa mam tylko nadzieję że swojemu dziecku oszczędziłaś tego przez co sama musiałaś przejść

mimo wszystko powodzenia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
o to sie nie martw sie moje dziecko jest wychowywane jak w najlepszym porzadku własnie ta cała sprawa o ktur walcze głownie z jej powodu ale sa tu takie glaby kture pojecia nie maja nie pije teraz do ciebie pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Masz dwa etaty i nie stac cie na kupno na kredyt mieszkania ?? Moze przetancie zyc ponad stan to styknie wam kaski na mieszkanko godne was. A komunalne zostawcie naprawde potrzebujacym !!!!! Jestes taka pyskata zamiast siedziec i odklepywac na kazdy post idz do banku sprawdz swoja zdolnosc kredytowa!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a według ciebie kto jest potrzebujacy kogo zaliczasz do tej kategori 8 dzieci na jednym pokoju czy jak a kredyt fajna sprawa nie jestem desperatka a to ze mam 2 etaty to nic nie tłumaczy moja zdolnosc ma sie tak 1400 zl kredytu plus opłaty ale jeszcze trzeba jakos zyc czy według ciebie zycie ma polegac na kredycie dlaczego w innych krajach mieszkanie dostaje sie po 3 miesiacach gdzie nie trzeba miec makabrycznych warunkuw zeby je dostac nawet nie bedac obywatelem danego karaju tylko trzeba mysles trzezwo a niestety w polsce nie bedzie lepiej tylko coraz gorzej taka jest prawda
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
warunków

tylko 1 ortograf? poprawiasz się

Próbowałaś kiedyś używać znaków przestankowych?
Dość znacznie poprawiają one trafność zrozumienia słowotoku.

Na tzw. kredycie żyje ponad 600 tysięcy rodzin w Polsce, na tym w większości polega ich życie. Ale im pojechałaś...
Na szczęście sama sobie odpowiedziałaś. Czas emigrować, oby jak najszybciej.

Jeśli masz gdzieś tam w głębi odrobinę samokrytyki, wyobraź sobie całe państwo zbudowane z takich "rodzin" jak twoja, z takimi postawami życiowymi, że im wszystkim się należy, bo przecież mają ciężko. Tylko wyobraź sobie, że co ma się należeć, jak nie ma nikogo, kto cokolwiek by robił? Z próżnego i Salomon nie naleje.

Bluzgaj sobie jadem i żółcią dalej, przynajmniej dostarczasz jakiejś rozrywki, a stanowczo lepiej ci to wychodzi, niż myślenie.
O odpowiedzialności cywilnej już nawet nie wspomnę, bo zapewne i tak nie rozumiesz nawet połowy tego, co ludzie do ciebie piszą, budując zdania złożone z więcej niż czterech słów.

Z mojej strony EOT.
Wracaj do swojego matrixa, w którym "ci się należy bo kur** tak".
A ja wracam do mojego świata pełnego wahań rynku, cykli koniunkturalnych, bilansowania popytu i podaży, oraz zależności stóp procentowych od kosztu pozyskania pieniądza na rynku międzybankowym.
http://www.rebel.pl/product.php/1,303/17773/Alchemicus.html
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ty narzekasz na mieszkanie, a wstw sie w sytuacje kiedy inni wogole nie maja dachu nad glową... ja tez splacam gigantyczny kredyt i jakos musze sobie radzic... a co nie ktorzy tylko daj i daj....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
co innego bys gadała gdybyś dostała mieszkania od miasta i nie musiala brac kredytu zreszta tak jak wszczyscy tutaj na forum bo jak ktos ma mozliwosc dostania mieszkania to juz was wszystkich telepie bo wy musicie brac kredyty jak to muwia trzeba w zyciu sobie radzic
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kasiu to sobie radz i nie zawracaj nam ....... zyczymy powodzenia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
masz racje za poważne rozmowy jak na te forum
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Dom i mieszkanie

gdzie kupic tanio zlew do kuchni w Gdańsku (6 odpowiedzi)

witam, pytanie jw., w sklepach typu castorama praktiker? a moze gdzies w mniejszym sklepie?

Urządzenie pokoiku dziecięcego (7 odpowiedzi)

Cześć wszystkim! Zastanawiam się ostatnio nad aranżacją pokoiku dla mojego dziecka i natrafiłem...

ogród (17 odpowiedzi)

Jak macie urzadzony? tak aby nie było trzeba dużo w nim robić:)

do góry