Widok
mieszkaniec - opinia
Jadłem zapiekanka, dobre pieczywo i całkiem sporo składników. Lepszej jakości kielbasa powinna być, najlepiej lekko przypieczona, dawałoby to zdecydowanie lepszy smak. Zapiekanka za krótko trzymana w piekarniku, ser miejscami jeszcze nie stopiony, a kończąc zapiekankę, pod koniec była już zimna. Więcej sosów i bedzie dobrze.
Moja ocena
Wielka Buła
kategoria: Food truck
obsługa: 4
menu: 4
jakość potraw: 4
komfort: 2
przystępność cen: 4
ocena ogólna: 4
3.7
* maksymalna ocena 6