Jadłem zapiekanka, dobre pieczywo i całkiem sporo składników. Lepszej jakości kielbasa powinna być, najlepiej lekko przypieczona, dawałoby to zdecydowanie lepszy smak. Zapiekanka za krótko trzymana w piekarniku, ser miejscami jeszcze nie stopiony, a kończąc zapiekankę, pod koniec była już zimna. Więcej sosów i bedzie dobrze.