Widok
mile zaskoczona
nigdy nie jadłam sushi, z racji tego wybrałam się wraz z koleżanką do Nigiri. Obsługa spełniła moje oczekiwania, bardzo kompetentna, obeznana i uprzejma. Jak już pisałam byłam "zielona" w temacie kelnerka bardzo obrazowo nam wszystko opisała. Sushi przepyszne, oczywiscie nie mam porównania ale jeżlei tak to właśnie smakuje to SUPER. Bez wątpienia lokalizacja miejsca nie jest bez znaczenia. Polecam,;)
Moja ocena
Nigiri Sushi Bar i Restauracja
kategoria: Sushi
obsługa: 6
menu: 6
jakość potraw: 6
klimat i wystrój: 4
przystępność cen: 4
ocena ogólna: 5
5.2
* maksymalna ocena 6