Widok

mistrz kierownicy poszukiwany!!!

Motoryzacja Oksywie Temat dostępny też na forum:
Poszukuję sympatycznej osoby, mistrza kierownicy który ma trochę wolnego czasu i pojeździ ze świeżym niedoświadczonym kierowcą :)
proszę o kontakt monia1044@wp.pl
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
A co dostanę w zamian?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
a co byś chciał??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Witam mam wiele wolnego czasu gg 7171112
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Trochę mi głupio...ale nie korzystam z gg
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witaj.
Ja rowniez dysponuje wolnym czasem.
esc95@wp.pl
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Szukasz instruktora? Lepiej zapisz się na kurs doskonalenia jazdy.

Tutaj masz listę ośrodków organizujących kursy:

http://www.technikajazdy.info/nauka-jazdy/szkoly-doskonalenia-jazdy/

Najbliższy ośrodek, jedyny w naszym województwie jest w Gdańsku:

http://www.ascent.pl


Może są inne, ale nie znalazłem. Ten z linka nawet wygląda wiarygodnie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wejdź na http://eszrot.pl i pisz do wlasciciela kazdego z nich :P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
mam jeepa,jak chcesz zobaczyc co potrafi w sniegu.sejsmik@gazeta.pl
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 6
Po tekście mam jeepa ona na pewno jest cała twoja. No i na pewno zaimponowałeś wszystkim czytającym ze mną włącznie.
Nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów, dopóki nie poznałem internetu.

Stanisław Lem
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 1
Hej Cross !
Myślisz że ona leci na Jeepy ?? żal że złośliwie komentujesz i to wcale nie jest śmieszne.
A tak w ogóle to mam swój samochód i szukam tylko praktycznych porad
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2
Czy leci na Jeepy tego nie wiem a że komentuję złośliwie? Ja odebrałem ten post tak: koleś myśli pochwalę się jakie mam drogie i fajne autko i laska moja. Uważam że to żałosne i stąd moja złośliwość.
Nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów, dopóki nie poznałem internetu.

Stanisław Lem
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ten koleś nie wie czy ta osoba jest fajną laską , a Ty nie powinieneś zakładać co ten gość pomyślał.
Gwarantuję że fajną laską nie jestem i umieszczając swój wpis liczyłam na pomoc w sprawie jazdy kogoś kto dobrze jeździ i doskonale orientuje się w przepisach ruchu drogowego.
Cross a może mogłabym liczyć na Ciebie?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Jak szukasz praktycznych porad... polecam tę stronę:

tutaj chyba najważniejszy artykuł:

http://www.technikajazdy.info/nauka-jazdy/krecenie-kierownica/

tutaj kolejny:
http://www.technikajazdy.info/nauka-jazdy/jazda-zima/

W prawdzie bardzo skąpe są tam informacje, ale pomogą. Radzę unikać pseudo porad posiadaczy prawa jazdy od XX lat którzy przejechali xxx xxx km, bo często posiadają bardzo złe, nieprawidłowe nawyki które zaszczepią i tobie.

Co do przepisów: najlepiej przeczytać kilka-kilkanaście razy ustawę prawo o ruchu drogowym (nie chce mi się teraz podawać konkretnego dz.u.) oraz rozporządzenia o znakach drogowych.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziękuję Kuba, artykuły znam bo szperam na stronkach moto. Z tym że wątpię aby dobrym kierowcom można było zostać dzięki czytaniu...
Uważam że mistrza czyni praktyka i dlatego trzeba jeździć i jeździć i coraz więcej jeździć....
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Nie powinienem zakładać co gość sobie pomyślał. To fakt. Czy jesteś fajną laską nie wiem ale uważam że to jest kwestia gustu patrzącego i z kolei nie tobie to oceniać. A czy mogłabyś liczyć na mnie? Chętnie pomagam potrzebującym ale w żadnym razie nie uważam się za mistrza kierownicy chociaż mam prawo jazdy kilkanaście lat i przejechałem milion kilometrów wyrabiając sobie jak ktoś z poprzedników napisał własne najczęściej nieprawidłowe nawyki które mógłbym ci niechcący zaszczepić.
Nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów, dopóki nie poznałem internetu.

Stanisław Lem
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Cross szkoda że tak do tego podchodzisz...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Napisałem, że kierowcy z dużym stażem bardzo często posiadają złe nawyki a nie że wszystkie nawyki są najczęściej nieprawidłowe. Moim zdaniem to jest wielka różnica. Jeśli jeździ się samemu i nie uczęszcza się na kursy dla doświadczonych kierowców to w wielu sytuacjach okazuje się, że umiejętności brak. Król szos który myśli że wszystko wie, bo przejechał taryfą 5 milionów kilometrów i nigdy się nie doszkalał w wielu sytuacjach poradzi sobie znacznie gorzej niż kierowca ze stażem 50 tys. km który przeszedł z 5 różnych kursów doszkalających. Dlatego moim zdaniem warto wydać te 300-500 zł i pójść na kursy do porządnego ośrodka zamiast nagabywać na forach. Druga sprawa, że taki kurs bez przejechania tych 20 tys. km to zwykła strata czasu i pieniędzy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Masz rację Kuba nie powinnam nagabywać na forum , to mój problem i sama go rozwiążę
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Eee? Przecież tutaj się rozmawia. Ale pewnie już masz kilka ofert na mailu.

W sumie twój temat nie był skierowany do mnie, bo szukasz mistrza kierownicy. W trójmieście jest na pewno kilku wicemistrzów jak właściciel salonu volkswagena: p. Michał Kulikowski, czy też prezes automobilklubu Orski p. Lesław Orski. Jak dobrze z którymś z nich zagadasz - na pewno pokażą Tobie jak jeździć. Ja nie pokażę, bo w porównaniu z nimi niewiele umiem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kuba wydaje mi się że źle zinterpretowałeś moją prośbę . Mistrzem kierownicy nazwałam każdą osobę która ma większe doświadczenie w prowadzeniu samochodu ode mnie i ma trochę wolnego czasu aby ze mną pojeździć. Nie potrzebnie wyskakujesz z takimi nazwiskami jak p. Kulikowski czy p. Orski. Jeśli są to Twoi znajomi to gratuluję i życzę owocnej z nimi współpracy.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
mam troche czasu i moge Ci pomoc
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mój znajomy ma dobrego "Jeepa", ale w spodniach . Jakby co ...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
tez mam jepa ale sie tym nie wywyzszam!!!! bo nie uwazam by bylo czym!!! bo w kraju gdzie byl zrobiony jest autem dla bogatego rolnika;-p
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jestem mistrzem kierownicy i nie mam sobie równych !

Musisz skombinować tylko pada bo mój po ostatnich wojażach z Need For Speed na PS3 odmówił posłuszeństwa :/
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

bądź pasażerem na gapę ;)

Też przydałby mi się ktoś kto mógłby ponadzorować mnie trochę podczas jazdy autkiem i trochę podoradzać?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hehe na pewno dobrze jeździsz :) koleżanko he ja nie jeżdżę jak szumacher ale troche kilometrow robie bez urwania jak to mowia haha :) pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
prawko od93r - zawodowe na poj uprzywilejowane - niestety zabrali i kiewowca by sie przydal! mam duzo spraw do pozalatwiania w trojmiescie i okolicach i chetnie skorzystam z darmowego transportu -w zamian przekazujac swoja wiedze i umiejetnisci w prowadzeniu pojazdow - od 1994r nie mialem nawet zadrapania o kolizji nie wspominajac . kazda ze stron skorzysta i dodam ze bez zadnych zlosliwych podtekstow kontakt artur.1976r@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
taki fachowiec i prawko zabrali hahaha nie osmieszaj sie gosciu :) Twoj post powalil mnie z nog
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Na uprzywilejowane są badania lekarskie a nie specjalny rodzaj PJ :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Może właśnie za to mu zabrali że myślał że ma specjalne prawo jazdy na uprzywilejowane i jego przepisy nie dotyczą.
Nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów, dopóki nie poznałem internetu.

Stanisław Lem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Babie Doły

Wypożyczalnia samochodów (118 odpowiedzi)

Szukam dobrej i taniej wypożyczalni! Samochód będzie mi potrzebny na okres świąt.

do góry