Widok

mój sasiad

P,Adamie z pszennej 24, nie wypada tak glosno.jeśli nadal, to spotkamy się w sadzie
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 23
Ale dlaczego to piszesz na internecie a nie pójdziesz do Pana Adama i nie powiesz tego mu?
popieram tę opinię 23 nie zgadzam się z tą opinią 0
Chce przesłać zaproszenie za pośrednictwem forum.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 1


bo moze to nic nie daje? Trzeba upublicznić GADA
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

kultura przez duże K Napisz do p. Adama żeby przeczytał twoją uwagę na forum. PORAŻKA tylko współczuć takiego sąsiedztwa. Komunikacja za pomocą portalu. Może umieścisz swoją prośbę np. svenska dagladet, gwarantuje że przeczyta gazetę i posłucha
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0

Koleś ma narobione w majtki dlatego tu pisze żeby mu ulzylo .normalny koleś by osobiście zagadka lub ew ucial główny kabel...
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wyobraziłem sobie rozprawę: wysoki sądzie Pan Adam jest głośno.... na co Pan Adam: Pierwsze słyszę :p
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 0

Panie Adamie
Proszę dalej żyć po swojemu i nie dać się zastraszyć. Jest weekend to trzeba się bawić. Jesteśmy z Panem.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 12

Z tego co kojarzę to pierwszy nr na parzystych na pszennej to 32. 24 jeszcze nie wybudowali...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Co głośno, seks uprawia?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Adam pięści za głośno swojego partnera,po prostu,mam dość tych jekow, choć czasem to przyjemne
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Adam,kocham Cię,zostaw już Boba,nie dam już rady
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

I co w tym sadzie będziecie robić?????
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Banino

Szkoła podstawowa Banino (80 odpowiedzi)

Co sądzicie o poziomie nauczania, obyczajach oraz nauczycielach w szkole w Baninie? Szukałem...

Kasa, kasa a w kościele ziąb! !! (8 odpowiedzi)

Nasz już nie taki nowy proboszcz na niektórych mszach podaje (na 12.00 nie), ile zebrał na...

Deweloper Dom Moich Marzeń (Banino / Dąbrowa) (116 odpowiedzi)

Jakieś opinie na temat dewelopera Dom Moich Marzeń budującego na skraju Banina i Dąbrowy ?...

do góry