Widok

moja opinia

Chciałabym dodać swoją opinię na temat Przychodni Weterynaryjnej KOT i PIES w Gdyni przy ul. Świętojańskiej 53 - mam nadzieję, że pomoże ona opiekunom czworonogów (i nie tylko) w dokonaniu wyboru właściwej lecznicy.
Posiadam dwa koty, u których dokonano zabiegu kastracji w tejże przychodni. Za zabieg zapłaciłam połowę ceny, ponieważ przychodnia uczestniczy w corocznej ogólnopolskiej akcji sterylizacji. Przed zabiegiem kotki zostały dokładnie przebadane w celu oceny ogólnego stanu zdrowia - badanie to wykonano bezpłatnie. W trakcie wizyty miałam niemało pytań, na które Pani doktor odpowiadała w sposób cierpliwy i wyczerpujący. Uprzedzono mnie, że po zabiegu koty będą musiały poleżeć przez jakiś czas w szpitaliku, aż do momentu całkowitego wybudzenia się - ta informacja jeszcze bardziej wzbudziła moje zaufanie do tej przychodni. Znajomi, którzy posiadają doświadczenie w opiece nad kotem przestrzegali mnie przed odbieraniem "uśpionego" zwierzaka - kot w takim stanie powinien być obserwowany przez lekarza!

Po zabraniu kotów do domu Pani doktor kontaktowała się ze mną, aby dowiedzieć się jak zwierzaki czują się po kastracji. Byłam mile zaskoczona tak profesjonalnym i pełnym zaangażowania podejściem do sprawy.
Jednym słowem pracujące tam "doktorki" to osoby solidne, świetnie przygotowane i zorganizowane, a przy tym pełne ciepła i troski. Dla mnie świadomość tego, że lekarz wykonuje swoją pracę z pasją jest niezwykle ważna - mam wówczas pewność, że spojrzy na mojego pupila w sposób wnikliwy i wszechstronny (gdyby nie czujność Pani Dominiki, która konsultowała się z hematologiem z drugiego końca Polski, nie byłabym w stanie wywnioskować, co dolega moim kotom).Tak więc z czystym sumieniem polecam innym tę przychodnię! Z pozdrowieniami Sylwia : )
Moja ocena
obsługa: 6
 
oferta: -
 
jakość usług: 6
 
podejście do zwierząt: -
 
pomoc merytoryczna: -
 
przystępność cen: 6
 
ocena ogólna: 6
 
6.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Przychodnia Kot i Pies nazywa się teraz ZWIERZAK i pracuje tam już tylko Pani Dominika :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry