Widok

moją pasją jest rozwój :)

psychologia!!!
dlatego też stworzyłam stronę na facebook'u :)
https://www.facebook.com/tusierozwijam/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Włączam tv i widzę do czego ten rozwój prowadzi! Jeśli chodzi o oświecenie a to co innego, pardon.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Rozwój też powinien być przemyślany, żeby był skuteczny. Ja polecam sobie poczytać na przykład tutaj - https://www.poradnik-edukacyjny-kargroup.eu/pomysly-na-rozwoj-osobisty-skuteczne-i-sprawdzone/ to naprawdę dobre sposoby i przydatne informacje.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

a polecicie jakieś fajne książki? tylko jakieś bardziej legit i poparte badaniami, a nie jak potęga podświadomości
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ale rozwój tylko psychologiczny, czy ogólnie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ogólnie samorozwój, lubię czytać o zagadnieniach psychologicznych i socjologicznych, ale też o rozwoju "duchowym", więc docenię każde polecenie :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

a czytałaś cztery umowy? to jest chyba taka podstawa, a przynajmniej swego czasu bardzo popularna książka. Mi za bardzo nie podeszła, ale może Tobie przypadnie do gustu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeśli ktoś jest zainteresowany polecam test psychometryczny Design Mindset Detector. Dzięki niemu można sprawdzić swoje predyspozycje do pracy z wykorzystaniem design thinking i odpowiednio zacząć je rozwijać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Hobby

Jak bezpiecznie inwestować na forex? (37 odpowiedzi)

Witajcie. Chętnie wymienię się doświadczeniami, a bardziej usłyszę Wasze porady, bo sam zamierza...

Szukam systemu CRM (14 odpowiedzi)

Szukam CRMu dla 6 pracowników, branża serwisu klimatyzacji. Mamy bałagan w firmie. Musi być...

Jak wydać własną książke (4 odpowiedzi)

Jestem w trakcie pisania, w zasadzie aktualnie już na ukończeniu. Czy macie jakieś porady jak...

do góry